Tatil yapmak için ideal bölgeler hangileridir?

Tatil için en çok hangi bölgeyi seçerdiniz ? Sebebi nedir ?

bunun için en güzel bölge Balıkesir hem uygun hemde fazla kalabalık değil sakin bir yer

Biz genelde günübirlik geziyoruz ama uzun süre kalmak için Antalya tercih ediyoruz. Suyu çok temiz ve şehir kalmak için çok ideal.

Bana göre en iyi yer Batman.Çok iyi bir havası var çok renkli bir şehir değil,halkı çok cana yakın,çok iyi tatları ve turistik mekanları var.

Bence bu kişinin tercihine göre değişir. Bazıları sakin ortamları tercih ederken bazıları eğlencenin daha çok olduğu kalabalık ortamları tercih edebiliyor. Bana göre en güzeli Karadeniz bölgesi güzel sessiz ve nefes alabileceğim bir yer tercihimi Karadenizden yana kullanırım.

Öncelikle maddi duruma göre değişenbir durumdur.Paran varsa Muğa’da Antalya’da sahile yakın bir villa tutabilirsin.Ben Antalya’nın tatil amaçlı iyive ideal bir yer olduğunu düşünüyorum.Ozellikle Kemer ve Kaş.

Bodrum,Marmaris,Datça,Çeşme,Alaçatı ve Antalya

Bana göre tatil için marmaris çok güzel yada fethiye serin ve kalabalık istemiyorsan balıkesir akçay çıldırmak istiyorsan alacati

Muğla Bodrum tarafları çok iyi Antalya güzel ama çok sıcak ve nemli rahat edemiyor insan maalesef.

Antalya olabilir güzel yerdir tatil için en güzel yer bence orasıdır genelde tercihim antalya dır.

Akdeniz (Antalya ) Bodrum , İzmir, Samsun ve Mersin

Bodrum 10 numara birr yer her yaz giderim çokta eglenirim

benim tatil için ideal bulduğum yer anlatya çünkü deniz kum güneş benim için yeterlidir ama kapadokya da hem gezip hem tatil isteyenler için süper fikir

Bana göre kalabalik olmayan yerler çok daha güzel oluyor sessiz sakin yerleri çok seviyorum

Antalya, bodrum, karadenizde de gorülecek güzel yerler var.

adana istanbul-ankara karadeniz burslar çok güzel

yazın kalabalık deniz kum güneş seviyorsanız tabiki akdeniz ve ege sahilleri tercih edilir.ben biraz sakinlikten ve doğadan yana olduğum için karadeniz bölgesini tercih ederim.

tatil yapmak için deniz kıyıları seçilmelidir çünkü yazın denize girmek gerekir

Güzel ülkemiz de her türlü tatil anlayışı için pek çok farklı seçenekler bulunmaktadır. Yeşili bol sakin doğal bir tatil istiyorsanız Ege’nin ve Karadeniz’in yaylaları. köyleri tam size göre. Ancak yanında deniz ve güneş de olsun isterseniz tüm sahil şeritleri bu ihtiyacınızı karşılayacaktır. Gençler ve eğlenceyi sevenler için ise daha hareketli ve kalabalık tatil yerleri olan, Antalya, Bodrum, Alaçatı, Çeşme. Side, Kemer.

Karadeniz , antalya , istanbul , bodrum ve çeşme .