Tekirdağ'da Şehit Mezarlığında Hırsızlık Olayı

Tekirdağ’da bulunan bir şehitlikte, şehit mezarları başındaki bayrak direklerinin çalındığı açıklandı.

Bu nasıl bir davranıştır ya. Biraz saygınız olsun. Bi çalışmadığınız bayrak direği kalmıştı.

Bu kadarı da olamaz .Yapanların elleri kırılsın.İnsanlıktan çıkmış şerefsizler.

Bir mezarlık kalmıştı. Orada da hırsızlık yaptılar tam oldu. Bari ölüye saygınız olsun, şehitlere saygınız olsun. Onlar bizim rahat etmemiz için şehit oldular karşılığı cidden bu mu?

Bunları yapan gerçekten insan değil. Umurlarında olmuyor ne şehit ne memleket. Üç kuruş para gelsin tamam.

Geçenlerde Adana’da şehit mezarına zarar verilmişti ve şimdi burada yapanların bulunup en ağır ceza alması gerek.Vatan için canını feda eden bu şehitlerimize yapılan saygısızlığın cezası ağır olmalıdır.

Gözleri dönmüş artık ne çalacaklarını şaşırdı hırsızlar. Zeytinyağı, okulun kabloları, bayrak direği… çok ilginç. İnsan insanlık adına utanıyor bunları gördükçe.

gel de küfretme. Adi adamlar adiligin de bir sınırı var be.

yani bu insanlar nasıl bişey bunlara insan demeye bin şahit lazım ya cidden yazık başka çalıcak bişey bulamadınız mı

bu kadar da kötü olunmaz. Şehit mezarlığına ne kadar bu olay düştüler mi yazıklar olsun. Şaşırmam diyorum şaşırıyorum daha kötü olamaz diyorum oluyor. Ne olacak bilmiyorum.

gerçekten bu ülke ve insanları iflah olmaz. İnsanlar bu kadar düşmüş olamaz. Bu haberleri görmek bile acı verici.

Bu hırsızlığın dışında bir psikolojik vaka bence. Nasıl bir mantıkla yapılmış inanılmaz.

Ülkede ne kadar şerefsizler turemeye başladı ben yetişemiyorum artık Allah ıslah etsin hepimizi gerçekten çok üzücü bir haber olmuş.

Çalışmayan bir bu kalmıştı. Artık hırsızlar neyi çalacaklarını şaşırdılar. Hiç korkmuyorlar da.

Şehitlerin anısına böyle bir saygısızlık yapılması artık çok ayıp ya insan utanır.

Bu nasıl bir haber bu nasıl bir şerefsizliktir ya denilecek laf yok

Ana var yiğit doğurur. Ana var it doğurur dedikleri bir dünyada yaşıyoruz. Teröristler çalmıştır inşallah. Hoş bunu yapan da benim gözümde birer terörist ama neyse…

Allah sizi bildiği gibi yapsın başka hiçbir şey demiyorum. Bunlar resmen terörist.

Milletin açlıktan gözü dönmüş durumda kendi değer ve saygılarına olan inançlarını yitirmişler. Allah ıslah etsin ve herkesi refaha kavuştursun.

Ne biçim insanlar var ülkemizde utanıyorum gerçekten. Bu buna el atmadıkları kalmıştı.