Tekrar tekrar izleyip sıkılmayacağınız yabancı/yerli diziler

Bir çok kere izlesek bile tekrar izlemek isteyeceğimiz diziler vardır . Sizin için bu diziler hangileri ?
Benim için :
Game of thrones , Ezel, Leyla ile Mecnun ,

Taht Oyunlari, The 100 , Terra Nova gibi dizileri en baştan tekrar izleyebilirim.

Benim filmim Hz İsa , Hz meryem bu dilimleri en az 5 defa izlemişimdir. Manevi açıdan bana destek veren filimlerdir.

Eski diziler, yeni dizilere göre çok kaliteleydi. Daha çok aile tipini gösterir bir senaryoya sahipti. Şimdiki dizilerde aile tipine, sevgiye ve bağlılığa yer yok malesef. Daha çok kopuk aileleri, serseriliği ön plana koyan dizi tipleri türedi.

En çok sevdiğim sinema filmi özelliğini taşıyan Kemal Sunal ın bütün filmlerini tekrar tekrar izlerim, hiç sıkılmam.

Benim tekrar tekrar izleyip sıkılmayacağım bir dizi Playful Kiss dir. Playful Kiss dizisinin isterse ömrüm bitene kadar izleyeyim Ama gene de bakmam zaten izleseniz ne demek istediğimi anlarsınız Çünkü gerçekten çok güzel bir dizi.

Netflix üzerinden genellikle izliyorum ben ve you kesinlikle vazgeçilmezim daha sonra sex education değişiik ama güzeldi yani beğendim :slight_smile:

Yusuf peygamberin dizisi cok guzel.yerli asmali konagi cok severim

Dizileri tekrar tekrar izlemem ama bilim kurgu özellikle marvel yapımı filmleri sıkılmadan tekrar tekrar izleyebilirim.

kuzey güney tekrar tekrar izlesem asla sıkılmam.

Kemal sunalın bütün dizilerini 100 defa izlemişimdir ama halada sıkılmadan bikmadan izliyorum

13 reasons why? Umbrella academy, The Flash en sevdiğim yabancı dizilerdir.

Ben ençok yabancı komedi olarak salak ile avanak filmini seviyorum.Yerli film de Kemal Sunal tercihim.

Eski tūrk sinemalarina bayilirim , izledikçe insanin izliyesi geliyor.

la casa de papel , vikings daha aklıma gelmiyo.türk dizisi olarak pek fazla izlemiyorum

kesinlikle doktorlar Her ramazanda izlerdim

Yabancı hiç bir dizi veya film izlemedim ama film olarak Kemal Sunal’ın bütün serisini sürekli izlemekten sıkılmam. Dizi olarak da şu an Avlu ve sen anlat Karadeniz tercihim. Zaten çoğu insan bunu izliyor bilmiyorum… Ben polisiye çok seviyorum ve çok sürükleyici Kanıt dizisi de çok güzel.

Tekrar tekrar izleyip sıkılmadığım diziler yabancı damat, demir adam,sungurlar,arka sokaklar,karayıp korsanlar,acil teslimat.

La casa de papel ve prison break izlediğim en iyi yabancı dizilerdir

Yabancı dizilerin başında La Casa De papel yerli dizilerin başında ise Kurtlar Vadisi gelmektedir.Benim fikrimce.