Telefonda yayınlanan canlı bilgi yarışmalarını takip eder misiniz?

Telefondan yayınlanan ödüllü canlı bilgi yarışmalarını takip eder misiniz?

Telefondan değil ama televizyon kanallarında yayınlanan bilgi yarışma proğramlarını takip ediyorum insanın bilgisini arttırıyor.

Hadi diye bir yarışma var bir ara onu takip ediyordum.

arada bi giriyorum fakat çok güzel bir uygulama değil pek beğenmiyorum içeriğini falan o yüzden bazen girerim.

Evet ediyorum kazandığımda oldu ama artık yeterli gelmiyor alanımı genişletmek istiyorum . Ayrıca boş vaktime denk geldiğinde baya bir zevkli oluyor.

Evet genelde takip ediyorum. Çünkü su tür yarışmalar hem eğlenceli oluyor hem de eğitici oluyor.

Sürekli olmasa da fırsat buldukça Kelime Oyunu ve Kim Milyoner Olmak İster yarışmalarını izliyorum.

Evet hadi gibi bir sürü yarışma türünü severim.

Evet takip ediyorum hatta 21:00 birazdan oyna kazan canlı yarışmada tekrardan kazanmayı ümit ediyorum.

Hayır sevmiyorum ben o tarz uygulamaları zaten bir pazarımız var onu da telefonda harcamam.

evet kazanmışlığımda var fakat para amaçlı değilde keyif aldığım için giriyordum

evet hadi diye bir program vardı bende takip ediyordum ama şimdi etmiyorum. Zamanım yok çünkü.

Evet takip ediyorum. Her gün oynandığı saatte girip yaşıyorum. Kafa dağıtıyorum. Amacım para kazanmak değil. Bilgim artsın yeter.

Bir ara çok fena takmıştım saatini hiç kaçırmazdım sonra elene elene kocaman bir sıfır kazanınca bütün hevesim kaçtı artık ilgilenmiyorum.

Evet ediyorum, çok da seviyorum. Hadi ve Eleq yarışmalarını oynuyorum.

Hadi, Eleq, Türkiye Yarışta, Oyna Kazan hepsini takip ediyorum. Hadi ve Eleq’den kazançlarım oldu. Hadi bir günde Eleq ise üç günde banka hesabıma yatırdı kazancımı.

Ben hiç takip etmedim ama eşim bir ara bağımlı olmuştu sürekli takip ediyordu.

edebıldıgımı ederım bılgı verıyor sonucta

Hadi bilgi yarışmasını bir ara çok sık olarak takip ediyordum. Ancak bir süre sonra sıkıldığım için takip etmedin.

Çoğu uygulamayı kullandım. Para kazanamayınca uygulamaların hepsini sildim.