Telefonumda ısınma ve yavaşlama oluyor değiştirmeli miyim?

Telefonumda ısınma ve yavaşlama oluyor sizce değiştirmeli miyim?

Bu durum sizi rahatsız ediyorsa tabii ki değiştirin.

Telefon sonuçta , bence arama yapıyorsa , ihtiyacınızı gideriyorsa gerek yok.

İlk olarak yazılımsal bir sorun olup olmadığına bakılıp devamında değiştirilmelidir. Zira ısınan telefonların patlama riski olabiliyor.

Telefonu yeni aldıysan düşünme bile bence hemen değiştir. Android işlemcili telefon kullanıyorsan belki altta çalışan programlar vardır. Isınmaya ve yavaşlamaya onlarda sebep oluyor olabilir. İstersen öncelikleri olarak altta çalışan program olup olmadığını anlamaya çalış.

kafanızda sürekli sıkıntı yaratacaksa değiştirin derim

Isı problemi varsa değiştirmek gerekiyor.Patlarsa sorun olmaması açısından

Telefon için clean master uygulaması en iyi seçim olur.

Telefonu çok kullanınca ısınıyor gayet normal bir durum benim telefondada çok oluyor.

önceden LG kullanıyordum ve aşırı ısınıyordu ve yavaşlıyordu memnun kalmayıp satıp samsung aldım çokta memnunum ısınma problemi yaşamıyorum. kimseyede LG marka telefon tavsiye etmiyorum

Arkadaş Avrupalısı Japonu bir telefonu ortalama 6 sene kullanıyor biz telefon ısındı değiştirelim mi diye soruyoruz.

Maddiyatın sıkıntılıysa teknik bilgisi olan birine bakım yaptırabilirsin ama yeni telefon almak ta seçenekler arasında.

Garanti varsa eğer yetkili servise şikayetini belirtip yollanan gerekir

Imkaniniz varsa değiştirin kısa bi süre sonra bozulacaktır

bu yüzden telefon değiştirilmez yani bence soğutma ya da gereksiz dosya temizleyen bir program indir öyle telefon hızlanır.

Bence değiştir eğer durumun yoksa hafızayı temizleyebilirsin

Hiç durma elimde olsa ben değiştireceğim bende de ayn sorun var ne yazık ki alalı 2 sene bile olmadı daha

ne kadar süredir kullandığına göre değişir ama öyle her kasmada telefon değişilmez

Telefonunu güzelce formatla. Çünkü sildim dediğin uygulamalar hala yüklü telefonunda.