Telefonuna sevgilini/eşini ne diye kaydettin?

Herkes sevgilisini/eşini farklı somut ya da soyut bir şeylere benzeterek kaydediyor, sende ne diye kayıtlı?

Ilk tanıştığımizdan evlenene kadar sürekli değişti “hayatım” en fazla kalan olmuştur tabi her kavgada onu silip adıyla kaydeder sonra başka birşey koyardik ikimizde :rofl: fakat evlendikten sonra birsey farkettim kapıdan her girdiğinde aşkım karımm diye sesleniyordu benim de hoşuma gitti “aşkım kocam” diye kaydettim sonra bunu görünce o da güldü “aşkım karım” diye kaydetti hala da kapıdan aşkım karımmm diye bağırarak girer :joy:

Ben bu hayatta kadın olarak şuana kadar annem hariç bir kişiyi sevdim. Onu da telefonuma ‘İlk ve Sonum’ diye kaydettim. İnşallah kaydettiğim gibi ilk ve sonum olur :slight_smile:

Ben eşimi sevgililik döneminden beri telefonumda ömrüm diye kayıtlıdır.

Ben eşimle çıktığım andan itibaren yıllardır aynı şekilde kayıtlı. Ama ne olduğunu burada yazmak istemiyorum.

Sevgilimi telefonuma “Google” diye kaydettim.Çünkü aradığım her şeyi onda buluyorum.O benim tek aşkım.:relaxed::blush::grinning:

Çok şükür bir şeye benzeterek hiç kaydetmedim eşimi bugüne kadar. Bende “canımın içi” diye kayıtlı eşim. Hem canım hem de taa içi çünkü. Çok seviyorum onu.

İnsanlar özel sözcüklerle ifade ederler çoğu kez… Bence manidar şeyler olmalı klasik kullanımlardan ziyade. Tabi ki kişisel tercihtir. Onun seninle bütünlüğü, birliğini ifade eden şeyler.

eşimi ilk önceleri Aşkım diye kaydettim aradan bayağı bir zaman geçtikten sonra canım diye kaydettim daha sonra cano halada cano olarak kayıtlı

İsim soyismiyle. Annem babam dışında herkes aynı statüde telefon rehberim gayet eşittir. Annem ile babam da isim soyisimdi ama insanlar tuhaf bakınca “anne” baba” oldu.

bende böceğim diye kayıtlı çünkü ilk buluşmamizda eşimin üzerine örümcek tırmandı…sonra kokoreç yerken ekmek arasından böcek çıktı…eve geldik ben onun evinden çıkarken ayakkabısının içinden böcek çıktı. Hepsi ilk buluşmada :joy::rofl::joy::rofl:

Çok güzel kelime kullanabilen biri değilim.Üniversitenin ilk yılında tektanem diye kayıtlı bir sevgilim vardı.Sonra ama isim yeterli geldi.Karşıma daha hayatım diye kaydettirecek biri çıkmadı.

Ben aşkım diye kaydettim lakin öyle kuru kuru aşkım değil. İçinde kalp var, bebek resmi var. Aileyi temsil eden anne-baba-bebek resmi var. Tabii bu isim değişikliğini bebeğimiz olduktan sonra yapmıştım :grinning: İmkan olsa burada göstermek isterdim lakin mümkün değil…

Şu anda evli değilim. Fakat ileride evlendiğim zaman eşimin hayatımın anlamı diye kaydedeceğim.

Yani aslında bunun pek bir önemi olmadığı düşünsem de yine de telefonuma güzel bir şekilde Kadir düşünüyorum.

Öncelikle ilk çıktığımda hayatım,aşkım gibi saçma sapan şeyler yazardım şimdi ise Hudubet suratlı diye kayıtlı.

Eşim telefonumda “aşkım” diye kayıtlı. Bende onun telefonunda aşkım diye kayıtlıyım. Daha ne olsun yeterli bence bu.

Çok abartmadan güzel şeyler yazılabilir. Bitanem, aşkım, hayatım gibi şeyler olabilir.

Çok saçma taktirde olmadan ona yakışacak iltifat kelimeleri ile kaybetmeyi tercih ediyorum. Prensesim gibi.

Benim nişanlım telefonumda Hayatım diye kayıtlı. 5 yıldır beraberiz sürekli isminde değişiklik yaptım ama bana göre en anlamlısı bu olduğu için uzun zamandır bu şekilde kayıtlı.