Telefonunuzda olmazsa olmaz dediğiniz uygulama hangisidir?

Benim olmazsa olmaz dediğim uygulama instagram peki sizin telefonunuzda olmazsa olmaz dediğiniz bir uygulama var mı?

Ben telefonda en çok oyun oynarım ve saatlerce oyun oynarım.O da futboldur.

Telefonumda olmazsa olmaz uygulamalar instagram ve facebook.

WhatsApp olmazsa olmazdır.Çünkü bulunduğum yerde telefon çekmiyor ve telefonu wifiye bağlayıp bu uygulama üzerinden haberleşiyoruz

Benim telefonumda olmazsa olmaz dediğim uygulama whatsapp çünkü bu aralar kişilerle ve topluluklarla iletişim halinde olmak zorundayım :smiley:

Google Chrome ve sosyal medya uygulamaları her an internete bağlıyız bunlar olmadan olmaz tabii ki

Yani her kişinin olmazsa olmaz dediği uygulamalar whatsapp ve instagramdır benim gibi onun dışında olmazsa olmaz dediğim Eyotek dir okulla ilğili herşey orda yazıyor ders programı konular ders ler herşey

Haberleşme için WhatsApp, haberlere bakmak için Facebook, dil eğitimi için Duolingo, video izlemek için YouTube,ekitap okumak için eReader Prestigio…

WhatsApp olmadan telefonumu kullanmam imkansız bile diyebilirim.

Mobil bankacılık diye düşünüyorum çoğu işlemleri ordan halledebiliyorum güzel bişey

Telefonda olmazsa olmazım, WhatsApp sonra da Instagram yani aşırı Instagram bağımlısıydım şu an bırakmışım çok şükür yani şu an olsa girerim olmasa girmem ikisinede.

Benim olmazsa olmaz dedigim face şeker oyunu face haberlere paylaşimlari takio ediyorum gece yatmadan şeker oyununu oynar oyle yatarim olmazsa olmazlarim.

Telefon olmazsa olmazım değil ama bir şey diyecek olsam Whatsapp olurdu.

Telefonum da olmaz sa olmazlarım.watsapp,facebook,instagram.Ama en önemlisi watsap çünkü arkadaşlarım la mesajlaşabiliyorum,fotoğraf vs.gönderebiliyorum…

Telefonda Olmazsa olmazım WhatsApp Instagram Bir de Facebook en çok kullandığım uygulamalar bunlardır.

kesin instagram whatsaaptan ulaşamayan ordan yazarsa ulaşabilir

Whatsapp haberleşmek için telefonda olmazsa olmazlardan biri.

Telefonumda olmazsa olmaz dediğim bir uygulama yok,kimi zaman telefonu bıraktığım gibi kalıyor, unutuyorum o kadar yani.

Tabikide sosyal medya hesaplari

Telefonumda kesin olması gereken uygulama Instagram’dir. En çok kullandığım uygulama oluyor.