Televizyonda dizi izlemeyi mi yoksa yarışma programı mı tercih edersin?

Televizyonda dizi izlemeyi mi yoksa yarışma programı izlemeyi mi tercih edersin?

İkisini de tercih ediyorum. Hangi saatte ne varsa bakarım.

herşey zamnına göre yada keydfime göre o an hangisini canım istiyorsa onu izlerim peki ya siz

İki tane takip ettiğim dizi bunun haricinde yarışma programlarını daha çok seviyorum

daha çok yarışma programlarını takip etsem de nadiren dizilere de bakıyorum.

ben her ikisini de izlemeyi severim ama illa birisi denilirse dizi derim çünkü yarışmalarda sürekli aşina olduğumuz kişiler yoktur ama dizilerde hep aşina olduğumuz kişiler var.

Ben yarışma programlarını izliyorum

Ülkemizde ki diziler bence kötü yarışma programlarında hem bilgi kazanıyor hem de zevk alıyorum bu yüzden yarışma programı der geçerim.

Ruh halime bağlı. Televizyonu açtığımda hangisi varsa onu izlerim.Ama genellikle yarışma programlarını daha çok severim çünkü bazı türk dizilerini izlenmeye değer bulmuyorum.

Televizyon ile pek aram yoktur lakin yarışma programlarını tercih ederim diziler bana boş ve anlamsız gelir.

Dizi izlemeyi internetten tercih ederim reklamlar v.s insana gına getiriyor. Televizyondan tabi ki yarışma izlemek daha mantıklı.

Televizyonda eger güzel bir dizi var ise dizi izlemeyi tercih ederim. Televizyon seyrederken genelde Ramo, Arka sokaklar, Azize, Çoçuk gibi dizileri seyrederim.

Dizi güzelse diziyi tercih ederim ama beni yarışma programıda etkiliyor

Dizi izlemeyi tercih ederim

o günkü benim yani şahsım canı ne isterse ona bağlı olarak karar verrim ama şuan olsa televizyon izlmeyi secerim yani tamamen o günki ruh halime bağlı bişey

Artık eski güzel diziler bulunmamakta. Şuan izlediğim dizi 1 ya da 2 dir. Yarışma programlarını da pek tercih etmem ama favori yarışma programlarım, bilgi yarışmalarıdır.

Pek televizyon adetimiz olmasa da genelde kim milyoner olmak ister programına denk gelirsem kesinlikle keyif alarak izlerim onun harici pek dizi adetimiz yoktur.

Ben tv izlemekten zevk alırım ancak öyle saatlerce değil zaten bu içşn yeterli kadar vaktimde yok ancak Bilgi yarışmalarını izlemekten oldukça mutlu oluyor hem bi şeyler öğreniyorum hem eğleniyorum bunun yanımda size de izlerim yeterki izlemek isteyim saçma sağan bir sizi olmaması yeterlidir benim için her hafta rakip etmesemde arada fragmanlarla olayları birbirine bağlarım.

Televizyonu açtığımda türk dizilerini izleyebiliyorum ve türk dizilerini saçma buluyorum bu yüzden yarışma programlarını tercih ederim .

bilgi yarışması formatında olan programları izlemeyi tercih ederim dizileri ise hiç izlemem.