Televizyonda faydalı, izlenebilir programlar hangileridir?

Televizyonda bizlere faydalı olacak, izleyebileceğiniz programlar hangileri?

Bence televizyonda faydalı izlenebilir şeyler doğa açısından TRT belgesel var

Bilgi yarışmaları olabilir kendimizi geliştirmek için

Haber programları ve güncel teknolojiyi anlatan programlar faydalı olacaktır.

Bilgi yarışmaları, belgeseller, haber kanalları vs izlediğimizde bize bir şeyler katabilir.

Bence televizyonda izlenecek tek şey belgesel varsa o. Birde arada sağlam komedi dizileri yapılıyor. Onlar olabilir. Ha unutmadan TRT deki aile dizileri. gerçekten güzel diziler yapabiliyor bazen TRT.

Belgeseller, bilgi yarışmaları TRT 1 aile yapısına uygun diziler seyredilebilir.

Gerçek hayattan uyarlanmış diziler veya filmler, bilgi yarışmaları, bilgi veren belgeseller ve önemli konularda yapılan tartışma programlarıdır.

Bilgi yarişmaları ve belgeseller televizyonda izlenebilecek en faydalı programlardir.

Fashion tv sayesinde sizde modayı yakından takip edebilirsiniz.

Genelde insanlar kafasını dağıtmak için TV izliyor. Faydalı olanlar TRT belgeseldeki programlar.

ben tlc tv kanalının bi çok proğramını faydalı buluyorum. hem zaman geçirmek için güzel bi seçenek oluyor. hemde bilgilendirici oluyor. mesela ağır yaşamlar,bence çok faydalı bi proğram gerek tv de, gerek youtube da izlenebilir bi proğram tavsiye ederim. şimdiden iyi seyirlerrr :slight_smile:

Özellikle bilgi açısından katkı sağlayabilen belgeseller ve yarışmaların tartışmasız bilgi haznemize katkısı olacaktır. Eğlence programları ise çerezlik olarak, anlık içinde bulunduğumuz sıkıntılı durumu hafifletmede faydalı olabilir.

Bilgi yarışmaları ve belgesel kanalları izlenebilir . Başka faydalı olan bir program olduğunu düşünüyorum .

• 1. TRT Belgesel
  • 2. TRT World
  • 3. TLC
  • 4. DMAX Bu dört kanal benim favorim. TRT Belgesel ülkemize ve hayata dair faydalı bilgiler vermekte. TRT World ise dünyadaki gelişmeleri takip etmenize olanak sağlıyor İngilizceniz varsa takip etmeniz bir kanaldır. TLC ve DMAX İngilizcemi geliştirmek için kullanıyorum.