Teravih namazını hatimle mi kılmak isterseniz?

Ramazan ay’ı geldi. Teravih namaz’ı kılacağız.Peki siz teravih namazını hatimle mi kılmak isterseniz?

evet namaz ve Kur’an Kerim okuyarak

Dün ilk teravihe gittim. Herkes hemen bitse de gitsek havasında. İmam da hızlı kıldırdı. Güzelce hatimle sindire sindire kılmak isterdim.

Aslında hatim okunarak teravih namazının kılınması çok sevap. Fakat insanlar çok çabuk sıkıldığı için genelde her Cami hatimle kıldırmıyor.

Tabi Hatim ile birlikte kılmak bana daha huzur ve mutluluk veriyor.

evet isterim kuranı kerimle birlikte

tabii ki insan kuranı kerimin huzurunu almak istiyor. Hatimle kılınsa daha güzel olur

Evet hem daha güzel hemde daha sevap olduğu için isterim

Evet öyle iyi oluyo insanın içi baya rahat ediyo ben öyle yapiyorum

bence de teravih namazı çok anlamlı bir namaz hatimle yavaş yavaş manasında kılınmalıdır ben öyle isterdim

Evet çünkü iki şekilde de teravih kıldım en güzeli camide hatimli bir şekilde olanı idi. İnsan huzur doluyor. Tabiki daha uzun sürüyor ama değiyor.

Ben normal kılıyorum. Hatim çok uzun geliyor.

evet malesef her hoca yapamıyor. Keske yapsalarda kilsak . Her cani de cemaatte kaldiramiyor .

Tabiki isterim ama dün teravihe gittim herkes hemen bitirim eve gitme derdinde imamda hızlı kıldırmak zorunda kalıyor.

Farketmez ama bizim camilerimize insanlar kendilerine bakmadan geliyor.Camide ayak kokusu oluyor.