Terazi burçlarına nasıl yaklaşılmalı? Terazi burçlarını en çok ne mutlu eder?

birisiyle konusuyordum konustugum kisi terazi burcuydu ve sohbetten sıkılmıs gibiydi ne yapmalıyım nasıl yaklasmalıyım ?

Terazi burçları çok otoriter yalana ve arkadan iş çevirenlere hayatta tahammül edemez. Onunla iletişim kurmak istiyorsanız gerçekçi ve kendiniz olun. Sululuktan da hiç hoşlanmazlar.

Terazi burçları çok naziktir genelde manevi hediyelere çok değer verirler .

Dış görünüşüne dikkat eden yakışıklı erkeklerin ve güzel kadınların burcu olan Teraziler; şıklığa ve gösterişe önem veriyor. Bu yüzden ne alırsanız alın hediyenin ambalajına özen gösterin. Estetik duygusu gelişmiş bu kibar insanlar için yine zarif hediyeler tercih etmelisiniz. Terazi kadını sürprizlerden hoşlanır. Ona şık bir masada, ahenkli ve güzel bir akşam yemeği sürprizi hazırlayabilirsiniz. Ayrıca saç şekillendirme setleri, şarap, parfüm, spor gömlek de satın alabilirsiniz. Terazi erkeğine şık bir kravat, kalem seti veya sevdiği bir sanatçının müzik cd’sini hediye edebilirsiniz.

öncelikle ona karşı sahte olmayın altıncı hisleri kuvvetli ufacık bir yalanı bile direkt anlıyorlar.

katılıyor sana bence de öyle. Degilmi. Bana öyle geliyor

Bence konuşmaya bir süre ara verin sıkıldı ise tekrar bir şeyler yapmak yine sıkacaktır. Burçlar konusuna çok takılma bu konuda, konuşmak istemiyorsa üstüne gitme sende yazma.