Terk eden erkeğe nasıl davranılmalıdır?

Terk eden erkeğe nasıl davranılmalıdır?

Davranmamak gerekiyor. Hiç yokmuş gibi. Dünya üzerinde hiç var olmamış gibi.

Bence terk eden erkeğe terk eden insanla muhatap bile olunmamalıdır ve görüşme kesilmelidir.

Erkek veya kız fark etmez sizi bir kere terk eden yine terketme olasılığı çoktur küsmek ayrı ayrılmak ayrı şeyler bunlara dikat edin lütfen.

terk etmısse artık bırsey yapmaya gerek kalmaz .

o kend yolunu secmıstır bızede yolundan çekılmek duser

bunu bir kere yapan erkek bir daha yapar bence güvenmeyin ve asla bunu affetmeyin derim

Görmezden gelmek ve unutmak gerekir. Terk edenler ikinci şansı da hak etmez zaten.

Düşman olmaya gerek yok ayrılınca. Sizinle ilişkisini sürdürmek istemedi diye kimseyi suçlayamazsınız. Dostça ayırılınmışsa diğer arkadaşlarınıza nasılsanız onunla da aynı olun. Nispet yapar gibi hareketlere, engellemelere gerek yok.

Her şey saygıdır. Nasıl bitirildiği de önemlidir ama kimseyi kırmadan zor anında yanında olmalıdır ve bunun saygı olduğunu düşünüyorum

terk edene en güzel cevap onu hiç umursamamak tır görmezden gelmek ona yeter de artar

Bence nedenini sorup Bir daha yüzüne bakmamak gerekir Ondan bir açıklama istenmelidir Daha sonrasında herkes kendi yoluna gitmelidir

hiç bir şekilde iyi, kötü davranılmamalıdır terk etmiş arkadaş ben bir daha onun yüzüne neden bakıyım neden selam sabah veriyim.

umursamaz davranılmalı ve önüne bakmalısındır. o zaten genelde erkekler pişman olup tekrar geleceklerdir.

Terk ettiyse terk etmiştir Demek ki bir şeyler bitmiştir çok fazla üstüne düşmemek lazım iyi olup yolunuza devam etmek lazım

Bence terk eden erkeği görmezden gelinmeli ve umursanmamalıdır.

Biri an önce her türlü ilişkini kesmelisin. çünkü değerini yokluğunda anlayacak.

Biri an önce her türlü ilişkini kesmelisin. çünkü değerini yokluğunda anlayacak.

Beni sevgilim terk etse asla bir şey yapmam. Peşinden koşmam,yalvarmam,ağlayıp göz yaşı dökmem. Çünkü; eğer arkasından perişan olduğumu görürse mutlu olur bunun için gitmiştir. Ama onu gittiğine pişman etmek için sadece hayatıma bakarım. Engellerim geri dönmesin diye. Bana ulaşmasına asla izin vermem.

Hayır. Çalışkan olmak ile zeki olmak aynı şey değil. Zeki olmak doğuştan verilen bir yetenektir.