Terk eden sevgiliye sosyal medya paylaşımlarımızla gönderme yapmak doğru mu?

Terk eden eski sevgiliye sosyal medya paylaşımlarımızla gönderme yapmak doğru mu, dönmesini sağlayabilir mi?

O terk etmiş gitmiş. Sen ne diye ona gönderme yapıp kendini düşüreceksin ki. Giden gittiği yeri mutlu etsin sen de yoluna bak. Yaptığın göndermelerle onun egosunu tatmin etmiş olursun. Ve bu onun hoşuna gideceğinden döneceği varsa da dönmez. Peşinden koşman hoşuna gider cünkü.
Umursamaz ol.
İnsan ulaşamadığının delisidir sonuçta.

Terk etmişse artık salmak gerekir. Göndermeli paylaşımlar yapılması kişinin küçük düşmesine sebep olur bence. Hiç uğraşılmamasi gerekir.

Bana kalırsa çok gereksiz bir şey. Eski, adı üzerinde eski sevgili ise artık bir duygunun kalmaması gerekir. Eğer gönderme yapıyorsan demekki hala bir hırs alma veya geri dönme peşindesin demektir.

Hepimizde vardır bir şeyler göndermek ima etmek. Aynı şekilde oda sana gönderip sinir olabilirsin.

Terkeden sevgili sosyal medyada paylaşım göndermek hiç doğru değildir. Zaten terk eden terk edip gitmiş, onun neden dönmesini istiyorsun ki, gelse yine terk etmeyeceğine malum. Bir insan bir kere terk etti mi dünse bile eskisi kadar samimi olamaz. Bence boş ver gitsin. Öyle paylaşımlar yapmak hiç doğru değildir.

Doğru değil. Seni terk etmişse o kaybeder. Böyle şeylere gülüp geçilmesi lazım.

Biten ilişkileri kabullenmek en erdemli ve sağlıklı davranış olur. Sosyal medyadan yapılacak acıtasyonla geri dönse bile biten ilişkiyi sündürmek olur, kısa süre sonra yine biter. Özdeğerinizin zedelenmesi de cabası. Biten ilişkinin ardından yapılacak en iyi şey; yaşanan güzel anlar için şükran duyup, ne gibi dersler çıkarttığınızı sorgulamak olur bence.

Zaten terk etmiş bundan sonra gönderme yapsan ne olur yapmasan ne olur .

Zaten terk etmiş bundan sonra gönderme yapsan ne olur yapmasan ne olur .

kimi.insan doğru kimi.insan yanlis olarak kabul ediyor ama bence her ikisi de hatalı yanlisi varsa cik karşısına soyle bu kadar sorun olacak bisi deil ama tabiki herkesin kendi düşüncesi

Eğer hala barışma ihtimali var ise yapılabilir. Hangimiz yapmadık ki ah gençlik ah . :slight_smile:

Terk eden birini her şekilde hayatımızdan silmek gerekir. Böyle gönderme yaparak sadece onu önemsediğimizi düşünerek kendini bir şey sanmasına sebebiyet verir.

Sosyal medya aracılığı ile bir sitem yapmak doğru değildir terk etmiş birine verilecek en iyi cevap umursamamak olanbilir.

Doğru değildir . Neden sosyal medya üzerinden gönderme yapıyorsun ki ? Söylemek istediğin şeyler varsa ara söyle yada mesaj at

Bence gereksiz ve saçma beni terkeden biri için gönderme falan yapmam her yerden engellerim benden asla haber alamaz benden haber alacağı her yolu kapatırım.

Doğru olup olmadığı kişiye göre değişir ama tabii ki gönderme yapılıp çıldırtılabilir. Zamanında yapılmasını istemediği şeyler gözüne sokulabilir. Geri dönüp dönmemesi de önemli değildir.

Bence bu yanlış ve saçma bir olaydır bu onun dönmesinide sağlamaz nede olsa terk etmiş bitmiş gitmiş yani saçma bir harekettir ve yapılmamalıdır

İliski bittikten sonra insan kendini yıpratmamalı artık kafada da bitirmiş olup kendi yoluna devam etmeli. Sosyal medyada atıflarda bulunarak kendini düşürmenin çabasına girilmemeli. Bu resmen bir acizliktir. Sonuçta o kişiyle doğmadın ki onunla ölüyorsun. Kendini çaresiz hissetmemeli insan ve uzun uza hayallere kapılmamalı eziyetini ve meziyetini çekecek olan yine kendisidir.her insan uzun bir iliski ciddi bir birliktelik bekler ama umulduğu gibi olmuyor maalesef

Bence böyle birşey yapmak çok saçma. Çünkü bu onu hala unutmadığımızı gösterir.