Terk edip giden birisine mesaj atılır mı?

İkili ilişkilerde olağan şeylerdir ayrılıklar. Bazen anlaşarak bazen ise terk edilir bir taraf.
Peki ya terk edene, çekip gidene mesaj atmak doğru olur mu ? Kişiyi küçük düşürmez mi ?

tekrar birlikte olmayı dilemek gibisinden bir mesajsa biraz sakıncalı ve gereksiz olabilir ama yaptığı hatayı yüzüne vurmak adına onu ne kadar sevdiğinizi neyi kaybettiğini göstermek adına bir mesaj atılabilir diye düşünüyorum ama bana sorarsan hiç uğraşma :smiley:

Terk edip gidenle konuşulur ama eski bir arkadaş gibi olursun lakin tamamen ilişkiyi kesmek doğru değil

Sebepsiz bir biçimde terk edilmeye maruz kaldıysanız mesajla bir açıklama yapması istenebilir. Neden atılmasın?

Karşınızdaki insanın size biraz saygısı olsa terk etmek yerine açıklama yapmayı tercih ederdi. Pat diye hayatınızdan çıkıp giden birine kendinize biraz saygınız varsa mesaj falan atmayın, neden diye bile sormayın.

İrtibat kurulabilecek bütün yolları kapatırım, silerim. Giden gitmiştir gittiği yerde bitmiştir.

Zaten terk edip gittiyse onu bulmaya masaj atmaya bile gerek yok gitmiş zaten

Ona artık her canın istediğinde beni terk edebilirsin ben yine sana yazarım hissi vereceğin için yanlıştır.

Sizin yaptığınız bir hata yüzünden terk etmişse barışmak için mesaj atılabilir. Kendiliğinden terk etmişse mesaj atmam hayatta. :slight_smile:

Terk edene yazmak geri dön demek kişinin kendisine saygısı olmadığını gösterir eziklik bana göre direk silip atacaksın

Uğraşmaya değmez . Eğer mesaj atmak istiyorsa demek ki o kişiye çok bağlanmış. Yapması gereken bir an önce kendine gelip kendini önemsemeye başlamak.

Neden ayrıldığına bağlı bazen insanlar sinir haliyle çok küçük nedenlerle ancak bir çok nedenini birleşmesiyle ayrılıklar yaşıyorlar en önemlisi diyalog kurmak sonrasında ise düşünmek ve karar vermek.

Kişi eger terk etmis ise hic ugraşmamak gerekir. Gidene bay bay demek gerekir. Kişi olan saygısını kaybetmesin diye.

Atılmaz bir kere yapan bir daha yapar bunu unutmamak lazım giden gitmiştir diyip yolumuza bakmalıyız.

Tamamen o konunun nedenine bağlıdır. Eğer haksız isem ben mesajı atarım ama haklı isem yapmam böyle bir şeyi

Terk edip giden birisinin zaten sizi sevebileceğine inanmıyorum. O yüzden terk edip giden birinin arkasından dayanamayıp mesaj atarsanız gerçekten çok kötü yapmış olursunuz. En doğrusu unutmaya çalışmaktır bence.

Asla meshes atmam. Giden eğer haklıysa açıklama yapar anlaşarak ayrılır ama bırakıp gidiyorsa aramam mesaj atmam. Gururumu ayaklar altına almam ve kendimi küçük düşürmem.

Terk eden kişiye mesaj atmak karşı tarafa ben seni unutamadım mesajı verebilir. Zaten terk etmiş gitmiş mesaj atmak doğru değil diye düşünüyorum.

Aslında atılmaması lazım amaa çoğu kişi sevindiği için atıyor veya neden terk ettiğini merak ettiği için mesaj atıyor.

Kendine saygısı olan bir insan yapmaz bu hareketi istenmediği yerde bulunmaz. En doğrusu o insanı unutmaktır.