Tokat'ta uyuşturucu satanlara baskın!

Jandarma birçok ilçede uyuşturucu ile mücadele için operasyon düzenleyip birçok uyuşturucu, esrar, av tüfeği ele geçirdi. 11 suçlu da mahkeme sonunda cezaevine gönderildi.

en kısa zamanda sonları gelir inşallah. Bunların tedarikçilerini bulmak gerekli.

Allah jandarmamıza, askerimize, polisimize güç kuvvet versin. Umarım iki üç gün sonra bilmem kimin kararı gereği serbest bırakılılmazlar bu suçlular da.

İnsnaları zehirleyip birçok hayatı zehir ediyorlar en yakın zamanda cezalarını almalarını dilerim .

en kısa zamanda sonlarının gelmesini istiyoruz bir çözüm bulunsun artık

Böyle kişilerin tez zamanda yakalanmaları iyi oluyor, insanları bu tuzaklara düşürme peşindeler, gereken ceza ne ise verilmelidir.

Türkiye adaleti en uygun cezayı verir umarım yok olur böyle pis işler ülkemizden.

Şükür bir suç sonucundan ceza almışlar bari, birdaha çıkamazlar inşaallah satamazlar.

Yakalanmalari sevindirici umarım en ağır cezayı alırlar jandarmanın eline koluna sağlık bu tarz operasyonlar daha sık yapılırsa bütün suçlular hak yere cezaevine gönderilir.

Uyuşturucu ve kaçak silah ticaretinin bir ülkeye hem manen hem maddi pek çok zararı var. Umarım caydırıcı cezalar alırlar.

Bu uyuşturucu satanlara ağır cezalar verilmelidir.İnsanları zehirleyenler toplumdan sürünmelidir.

Ülkemizde artık şu lanetleri temizlememiz lazım.

Bunların artık köklerini kurutmaları lazım.Madde satanların ve tacizcilerin ağırlaştırılmış cezalar alıp, 1 ay-2 ay gibi sürelerle kurtulmamaları şart.

Devletimizin belki de en çok üstüne gitmesi gerken bu konudur.İnşallah devletimiz çok yakın zamanda ülkede uyuşturucu kullanımını 0’a indirir.

Şu lanet şeyi satan herkes inşallah cezalarını çekerler.

Nasıl bir insan bu illeti satar anlaşılır gibi değil satanı da geçtim ya kullanan nasıl merak edipte kullanmaya başlar anlayamıyorum. Umarım sonları gelir.

uyuşturu satıp mileti gençleri zehirleyenlerinin hepsnin yakalanmısı dilegile

Umarım uyuşturucu ve silah satanlar en ağır şekilde cezalandırılırlar da caydırıcı olur. Bu şeyleri satıp insanları zehirleyip, bağımlı yapmazlar umarım birdaha.

Biz ülkeden uyuşturucunun kökünün kazınmasını beklerken artık sosyal medyada bile pudra şekeri! çekme videoları izlemeye başladık. Ayda bir nasıl kullanıldığına dair eğitim videosu gibi videolar dönüyor, dindar nesil yetiştireceğiz diyenler cephesinde. Polislerimize güç, kuvvet, sabır diliyorum.

Böyle insanları zehirleyen kişilere son anda müdahale edilmesi iyi olmuş, en agir cezayı alsınlar.