Tokyo Olimpiyatları’nda sosyal mesafe tedbiri gündemde

Organizatörler pandemi döneminde alınan önlemler kapsamında Olimpiyat için gelen sporcuların kalış sürelerinin sınırlanabileceği ve sosyal mesafe kuralının uygulanacağını duyurdu. Bir yıl sonraya ertelenen oyunlar salgına rağmen devam ettirilecek. Önceliklerinin güvenlik ve oyuncu sağlığı olduğunu açıklayan Tokyo Olimpiyat Organizatörü Ceo'su Toshiro Muto güvenliğin en üst düzeyde olacağını da ifade etti.
image">image

Tabi yapılması da gerekiyor bu olimpiyatların fakat önlemleri en üst düzeyde ve son derece disiplinli olarak yapılırsa en sağlıklısı olacaktır.

Nasıl yapacaklar çok merak ediyorum.Oradan da bir güzel hastalık yayan veya hastalık kazanan çıkar hiç canınızı sıkmayın.Seyirci de olursa çok harika olur bak tam hastalık bulaştırmak için güzel ortam.Neden yani ne acelesi var . Hastalık bitsin ortam sakinleşsin ondan sonra başlatın şu olimpiyatları.İnsanlarin sağlığı söz konusu burda , umarım kimseye bulaşmaz Covid-19 .

Nasıl yapacaklar merak ediyorum. Bulaşma oranı en yüksek yer bu tür organizasyonlar.

Ya aşırı derecede tedbire ihtiyaç var. Sağlıktan daha önemli bir şey yok. En azından salgına bir çare bulunana kadar ertelenmeli bu tür şeyler.

Olimpiyatlar, salgın bu hızıyla devam edecek olursa bir daha ertelenir.

olması gereken olmuş. Böyle bir dönemde hem oyun düzenleyip hem en üst düzeyde diye böbürlenmek de garip.