Tolga Çakmak'tan Dünya Rekoru!

Halter silkmede 1 saatlik sürede 6650 kilo ağırlığı kaldırmayı başaran Tolga Çakmak, Guiness Dünya Rekorlar Kitabı’nda yerini aldı.
Rekor sahibi haltercinin kullandığı ifadelerse şöyle:

“Bu rekorun üstüne çıkacağız”

Ülkemiz adına sevindirici bir haber. Sporcumuzu tebrik ederim. Kendisine çok saygı duydum.

Tebrik ederim Türk olarak gurur duydum. İnşallah daha da üstüne koyarak gider ve daha da başarılı olur.

Ülkemiz ve vatanımız için gurur verici bir duygu . Daha çok dallarda ülkemizde en iyilerin çıkmasını isteriz .

Tebrik ederiz

Sporcularımız oldukça başarılı hepsini tebrik ediyorum ancak bence birazcık daha desteklenseler aşamayacağımız engel yok.

Başarılarının devamını dilerim, daha iyi yerlere gelmesi dileğiyle

ülkemizdn birinin rekorlar kırması gurur vereici. umarım bu faaliyetler daha fazla olur.

Böyle güzel haberleri seviyorum. Başarılarının devamını dilerim. Ülkemizin nice güzel rekorlar ve madalyalar ile onurlarılması dileğiyle.

Ülkemizin adının böyle güzel başarılarla anılması güzel bir şey. Ne güzel ki ülkemizin adı her gün farklı platformlarda gururla anılmaya başladı. Anadolu topraklarının taşı toprağı altın.

Vay be azime bak sen helal olsun gerçekten başarılarının devamını diliyorum . Gururlandırıcı bir haber .

Helal olsun gerçekten büyük bir başarı. Çok azimli ve çalışkan bir arkadaş olacak ki daha yükseğini yapmayı şimdiden kendine hedeflemiş. Yolu bahtı açık olsun başarılarla dolu yılları olsun.

Haydi başarılarının devamı gelmesi ümidiyle. Umarım yetkililerden de yeterince destek alırsın ve başarılarını devam ettirirsin kendi rekorunu kırman ümidiyle.

Gerçekten çok güzel bir haber olmuş diye düşünüyorum ve tebrik ediyorum kendisini gerçekten çok büyük bir başarı elde etmiş…

Ülkemiz bu tür güç oyunlarında güreş olsun halter olsun her zaman iddialı ve favori olmuştur.İnşallah bu rekoru geliştirerek ve ülkemizi daha iyi temsiz ederek bizi gururlandırır.

Heyt be yeni bir Naim Süleymanoğlu mu geliyor diyeceğim bunların alanları farklı aslında ama olsun.

6650 kilogram gerçekten hayran olunası. Tebrik ediyorum kendisini. Umarım böyle sevindirici haberler gençleri spor yapmaya teşvik eder.

Eline beline sağlık mükemmel bir performans sergilemiş. Ulaşılması zor bir kilo ve çok yorucu. Başarılarının devamını diliyoruz.

Oh maşallah. O nedir öyle ya. Keşke bunu olimpiyatlarda da görebilsek de madalya alabilsek ne güzel olurdu.

valla helal olsun tebrik ediyorum umarım daha çok böyle rekor kırarız.

helal olsun gerçekten çok zor bir başarı.İnşallah devamı gelir.