Toplu mezardan çıkartılıp yakılacaklar!

Virüsün mutasyona uğraması yetkilileri harekete geçirdi. Gömdükleri vizonları yakacaklar.
image">image

Bir bu hayvan kalmıştı. Aşı olmak için insanları korkutuyorlar bence. Yeni bir pandemi mi ilan edecekler ne yapacaklar bilmiyorum.

zaten önceden gömmüşsün neden bir daha geri çıkarıp yakıyosun.Gerçekten şaşırtıcı.

Ne yapacağımı bilmediğim zamanlarda ben de böyle davranıyorum. Sadece bir şeyler yapıyor gibi gözükmek için yapılan bir eylem

Vizon yakmak nedir yahu. Ne alaka. Bence ortamda ciddi bir algı operasyonu var gibime geliyor. Ceset filan yakan ülkeler de vardı son haberlere göre. …

Toprağın altından nasıl yeryüzüne çıkıp yayılsın ki bu virüs? O cesetler zaten çoktan çürümeye başlamıştır. Virüs kanı kurumuş, ölü bir bedende barınabilir mi ki?

Gerçekten artık ne yapacaklarını şaşırmış durumdalar bir deneme dikleri o kalmıştı üzücü :frowning:

Bir o kalmıştı çünkü onu da yapsınlar bakalım daha başımıza bunlar yüzünden neler gelecek

Sağlık mühim bir mesele nasıl ki kuş gribinde milyonlarca kanatlı telef oldu bunda da aynı şekilde bu tür telef edilecek. Yapacak bir şey yok malesef.

Ne alaka zaten gömülü olan şeyi neden tekrar çıkarıp yakarsın ki bir anlam veremedim doğrusu. Bu virüs olayı da bitecek gibi değil maalesef gittikçe artıyor ve değişime uğruyor daha neler olacak bakalım.

Teknoloji o kadar ilerlemişken bilim o kadar ilerlemişken hâlâ bunlara çözüm bulamamak gerçekten çok saçma.