Toplu Taşımada Taciz Skandalı!

Van'daki özel bir halk otobüsünde iki kadını taciz ettikten sonra cinsel organını gösterdiği öne sürülen şahıs aleyhinde 1 yıldan 2 yıla kadar hapis cezası istemi ile dava açıldı.

">


Pislik ! Gerçekten bazı insanların cinsellik hislerini bile kontrol edemeyecek kadar aciz ve acınası durum da olması çok üzücü ! Bu tarz insanların psikoloji destek almaları gerekiyor . Bir veya iki yıl yatıp çıktıktan sonra ağır bozulmuş karakterinin düzelebileceğini hiç düşünmüyorum …

Bir gün de böyle haberler görmeyelim ya. Birazcık saygılı olmak bu kadar zor olmamalı

Allah insanları böyle aklı fikri uçkurunda olan pislik insanlardan korusun. İnsan ne yapacağını ne diyeceğini şaşırıyor böyle bir olayla karşılaşınca.

ne karaktersiz biriymiş.Bunları yapıyor ama cezası 1 yıldan 2 yıla kadar mı yani yazık.Bunu yapan çıktıktan sonra tekrar yapmıyacağını mı düşünüyorlar.

Gerçekten kadınlar sokağa çıkmaya, toplu taşınma kullanmaya bile korkar oldu. Eril zihniyete son verilmeli!

10 yıla kadar istenseymiş. şu fotoğrafı koymasaymışınız ya midem bulandı. şu an çıldırıyorum ya. taciz olaylarından midem bulanıyor. nefret ediyorum böyle kaç yaşındaki adamlardan. bu kadar aşağılık ve saygısız olmanızı gerektiren şeyler neler? Allahından bul adam. inşallah içeriye girersin. şerefsiz köpek seni. bir de otobüste adamlarda var. topluca bir el atamamışlar. yazıklar olsun. o kadar kadında mı bir şey yapamadı anlamadım.

Ne zavallı bir insan ya , toplum içinde bunu yapacak kadar nasıl rahat olabiliyorlar.

Ahlaksız adam. Bitmedi şu sapık zihniyetler. Bu kadar mı şimdi bu adamın cezası. Eeee dışarı çıkınca ne olacak yine aynı sapıklığa devam edecek. Verilen ceza az onun haricinde bunlara rehabilite uygulanmalı. Çünkü al içerde 1-2 yıl bak sonra dışarı sal hiçbir mantığı yok.

Bu tarz haberler bitmedi maalesef üstüne düşülmediği verilen cezaların caydırıcı olmadığı sürece bitmeyecek gibi de görünüyor.

Ne biçim ne iğrenç insanlar ile aynı ülkede aynı yerde yaşıyoruz maalesef. Sırf bu pislik insanlar yüzünden toplu taşımaları kullanmaktan aciz kaldık gerçekten. Midem bulandı Allah belasını versin pislik herif. Umarım yaptığı bu iğrençlik karşısında en ağır cezayı alır diyeceğim de almayacağında o kadar eminim ki. Diyecek bir şey bulamıyorum…

Ülkemizde her gün kadına şiddet, tecavüz, taciz, vs. ile ilgili yazı yazsanız hiç kimse yadırgamaz, çünkü her gün bu ve benzeri haberleri gazetelerin üçüncü sayfalarında, internette sıklıkla okuyor, TV’lerde izlemekteyiz. Bununla ilgili herhangi bir düzelmenin yaşanmıyor oluşu bu sorunun temellerinin çok derinlerde yatıyor olmasından kaynaklanıyor. Cezaları arttırarak, koruma vererek, sığınma evleri açarak bu konuyu halledebilmenin mümkün olmadığının artık anlaşılmış olması gerekiyor artık yelerde corona tablosu gibi taciz haberi görüyorsak bu cinsel doyumsuzlugun bir göstergesidir.

Fotoğrafta neden kimsede maske yok? sanki eski bir haber gibi duruyor.Ama iğrenç bir şey tabiki.Ülkemizi böyle haberlerle görmek çok üzücü

Ülkede izlediği film,dizi vb. mecraları kafasında yaşatan büyük bir kitle var.Kimisi mafya kimisi gaspçı kimisi sapık.Bu şahsiyetsizde porno izleyip hayal dünyasında bir şeyler yaşatıp kalkışmıştır bu işlere. Allahım sen koru, hepimizin ailesi var.

Otobüste ki yolcular bu adamın ağzını yüzünü niye dağıtmıyorlar ya. Allah belasını versin

kardeşim alemde namuslu kız bırakmadınız

buraya alemde namuslu kız bırakmadınız yorumunu okuyarak geldim kusura bakmayın ama hiç hoş bir itham değil biz ne zorluklar çekiyoruz yanlış anlaşılmayalım diye yanlış bir şey olmasın diye lütfen yorum yaparken dikkat edelim

Böyle yaparak neyi hedefliyorsunuz ki? Dışarı da mı çıkmayalım? Kadınların üzerine gelmeyin artık. Özgürüz ve istediğimizi yaparız. Taciz tecavüz haberleri duymaktan sıkıldım.

Gerçekten bu mu adam iki kadın karşısında sapık sapık hareketler yapacak,onları taciz edecek ve verilen ceza maksimum 2 yıl hapis mi olacak.
Gerçekten var ya maalesef böyle şeylere karşı önlem almayı bilmiyoruz. Bu 2 yıl hapis böyle pislikler için bir ceza değil bir ödül olur. Öyle 2 yıl hapis vererek hiçbirşeyin önünde geçemeyiz. Bu bir caydırıcı ceza değil. En aşağı 15 yıla kadar cezalandırılmalı yoksa bunun önüne geçemeyiz. Günümüzde maalesef binlerce kadın böyle zor durumda kalıyor. Bir erkek olarak kendi cinslerimden o kadar utanıyorum ki.
Ne diye gidip bir kadının önünde böyle hareketler yapar gerçekten bilmiyorum. Hani senin Annen,kız kardeşin,ablan falan yok mu. Gerçi onlara o kadar değer verse böyle şeyler yapmaz orası da ayrı bir konu tabi ki. Böyle şeylerin artık bir süre reklam olup ondan sonra unutulmasından o kadar sıkıldım ki.özgecan aslan,emine bulut,şule çet ve daha bir çok kadın böyleleri yüzünden gülüşlerinden oluyor. Buna sebep olanlarsa ortalıkta geziyorlar.Böyleleri yüzünden diğerleri özgüven alıp böyle olaylarla karşılaşıyoruz.Gerçekten çok ama çok yazık…

Ne pis insanalar var ya iğreniyorum vallahi umarım gerekilen ceza verilir.