Traktör gelin aracı oldu!

Bartın ilinin Kurucaşile ilçesinde evlenecek olan çift ,nikah yerine siyah tren görünümlü traktörle gitti, traktöre bakan bir daha baktı.

">

Damat umarım gelin ve ailesine haber vermiştir.Yoksa sıkıntı çıkabilir aralarında.

Farklı bir şey tabii ki ayrıca Atatürk detayı da farklı bir güzellik katmış bana kalırsa.

Ne kadar harika olmuş ,bende böyle kafadan istiyorum be,adamlara bak nikah alanına böyle gitmişler.

Ne insanlar var ya :slight_smile: Siyah traktör ayrıntısı oldukça ilginç olmuş. Bakalım daha neler göreceğiz.

Çok farklı, hoş ve bir o kadar da değişik olmuş. Yaratıcılıklarıyla ön plana çıkarlar bu gidişle, helal olsun. :slight_smile:

Devir değiştikçe farklılık hissiyatı doğuyor tabiki.Yarın birgün uçakdan gelini atıp damada tuttururlarsa hiç şaşırmam :rofl:

Komik ve akılda kalıcı bir durum olmuş aslında. Gelin ve damat adına unutulmayacak bir araba olmuş.

Herkesin kabul edeceği bir şey değildir. Fakat ilginç bir durum olmuş gerçekten ikisi de durumdan memnunsa diyecek bir şey yok tabii.

Vay ben gerçekten harika bende böyle bir şey istiyorum ama şunu merak ettim acaba traktör konvoya nasıl yetişti harbi ya :joy:

Bir de şunu merak ettim acaba gelini nasıl ikna etti ya da annesini babasını ailesini nasıl ikna etti :joy:

Vay ben gerçekten harika bende böyle bir şey istiyorum ama şunu merak ettim acaba traktör konvoya nasıl yetişti harbi ya :joy:

Zengin degilde fakirse buna diyecek bisey yok saygı duymak duser bize allah mutlu etsin

Kalıpların dışına çıkmışlar daha ne. Umarım mutlu mesut olurlar.

Çok güzel olmuş unutulmaycak bir anı olmuş onlara torunlarına kadar anlatırlar artık :slight_smile: traktörde karizma Mustafa Kemal Atatürk’ün resminide koymuşlar çok hoş mutlulukları daim olur umarım.

Çok farklı ,ilgi çekici ve hoş bir düşünce olmuş.Hem evlenenler için hem düğüne katılanlar için,unutulmaza imza atmış oldular.

başka ülkede yaşayamam cidden memleketin havasından mi yoksa suyundan mi bende anlamadım bende bu kafadan istiyorum be, düğün yerine nikah alanına traktör ile giden adam gibi adam.

Gayet yaratıcı ve hoş bir düşünce ayrıntı da gerçekten harika olmuş. Mutluluklar.