Tüm Dünya Bu Haberi Bekliyor!

Amerika’da gelecek 20 yıl içerisinde dünyanın en güçlü olması beklenen ülkelerin toplanıp bir toplantı yapacağı duyuruldu.

Acaba Türkiye de onlardan mıdır ki Heyecanla bu haberi bekliyor olacağım ilginç

Türkiye var mı diye çok ama çok merak ediyorum. Olacağını zannediyorum ne de olsa eme güçlü ülkelerdeniz :slight_smile:

Türkiyenin de içinde olacağını iç zannetmiyorum çünkü türkiye daha kendi kendine yetebilen bir ülke bile değil.

evet şuan ekonomik olarak zorluklar yaşayan bir ülkeyiz ama Amarika gibi büyük devletler bugünü değil ileriyi hesap eder. Ama sırf provakatörlük için bile çağırmayabilirler. %50-%50

Bu ülkeleri toplayıp neyi konuşacaklar mış acaba diğer ülkeleri sömürgeye almayı planlayanbilir mi ? Ya da böyle bir şey yapabilir mi ? Savaş çıkabilir mi ? Türkiye’yi alabilir mi ? … Kafam da bir sürü soru oluştu daha ayrıntılı bilen bir açıklayabilir mi ?

Bunu bilemeyiz ama yapacakları toplantı büyük ihtimal yeni dünya düzeniyle alakalı olacağı çok belli yani. Aralarında da Türkiye de vardır umarım yani.

acaba hangi ülkeler o toplantıda olacak.Türkiye bu toplantıda olur mu merak konusu.

Acaba Türkiye de bu ülkeler arasında mı merak ediyorum, umarım bizde bu ülkeler arasında oluruz.

Amarikanın başkanı değişince herşey değişme bilir. Şuan ne olucağı belli olmaya bilir.

Ülkeler belli amaç küresel sermaye, sağlık ve askeri sistemlerin paylaşmak.

İnşallah bu ülkeler içinde Türkiye´de vardır ne de olsa bizim de bir güçlü yanımız var yani.

Toplantı konuları neler olacak, hangi ülkeler olacak merak ettim gerçekten bakalım ilerleyen günlerde neler duyacağız…

Türkiye var mıdır acaba içerisinde sonuçta 2023 te süper güç olacağız değil mi ?

ben türkiyenin olacağını nedense hiç düşünmüyorum. 20 yıl derken zaten bizden güçlü olan ülkeleri toplasak biz dışında kalıyoruz. daha büyük ve güçlü devletler var. biz de güçlüyüz ama yetersiziz diğerlerine göre. fakat olursa çok güzel olur. umarım da olur yani. seviniriz. maddi açıdan çok kötü durumdayız. asker ve askeri malzeme açısından ne kadar güçlüyüz tartışılır. güçlü ülkeler bir olabilir. bu toplantı sonucuna göre. fakat güçsüz devlet olarak kalırsak diğerleri birleşirse sonumuz ne olur bilemiyorum.

Türkiye varmı merak ediyorum tabiki gelişmekte olan ülke olarak gosteriliyoruz çünkü ama pek ümidim yok.