Tunus Cumhurbaşkanı Hayatını Kaybetti!

Tunus Cumhurbaşkanı Baci Kaid es-Sibsi Tedavi Gördüğü Hatanede Hayatını Kaybetti.Yapılan açıklamalarda durumunun ağırlaştığı ve hastaneye kaldırıldığı söylenmişti ve son bir ay içerisinde 3 kez hatanede kaldığı bildirildi.Tunus Cumhurbaşkanı 93 yaşında hayata gözlerini yumdu.

93 yaşında işini nasıl yapıyordu veya doğru bir karar verebiliyomuydu bunu ileriki zamanlarda görebilecekler.

93 yaşındaymış. Her ölüm erkendir ama ecel geldi demek ki. Allah rahmet eylesin.

El-Beci Kaid es-Sibsi isimli 92 yaşındaki bu insan Tunusun demokrasiye geçmesinde etkili önemli isimlerden birisiydi.Ayrıca Tunus un sesi partisinin kurucusudur.Bundan yaklaşık 5 yıl önceki 2014 seçimlerinde 1.parti gelmiştir.

Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı dilerim. Dağ gibi çınardı ölümün ne zaman geleceği belli olmuyor

Allah rahmet eylesin. O yaşta o görev bence fazlasıyla ağır gelmiş olmalı. Kimse o kadar yükü taşıyamaz hele ki o yaşta. Helal olsun gerçekten o yaştan Cumhurbaşkanlığı yaptıysa.

bro para ugruna ,amcaoglunmuş gibi hitap ediyon adam.::

Ölümün ne zaman ve hangi yaşta geleceği belli olmaz. Genç yaşlı herkes elbet birgün ölümü tadacaktır. Allah rahmet eylesin.

Allah rahmet eylesin daha ne kadar yaşayacaktı ki. Tunus’ta siyasilerin erken ölmesi lazım yoksa kolay kolay görevi bırakmıyorlar anlaşılan.

haha yok be kral genel olarak cevaplarıma bakarsan öyledir habire puanımı siliyorlar zAten oysa ben cevabı normal veriyorum :grin:

Ecel geldi mi? kimse önüne geçemez. Tunus cumhurbaşkanı Allah tan rahmet dilerim.

Yani 93 yaşında vefat etmiş herkes ölümü tadacaktır. Keşke bizde o kadar yaşasak.

93 yaşındaki adamı mı seçmiş Tunus halkı. Koltuktan mezara olmuş. Araştırdım mevcut cumhurbaşkanı Tunus’un.

Tunus’un bağımsızlık mücadelesinde siyasete katılmış, Fransız sömürüsüne karşı belli bir dönem mücadele etmiş çok yaşlı olmasına rağmen siyasi harekette bulunmaya devam etmiş bir lider. Tarih yazacaktır bu lideri mekanı cennet olsun.

sdasdfasfd sen de haklısın bro buranın amacı o zaten.

Allah rahmet eylesin ne diyelim. 93 yaşındaymış bir şey söylenemez.

Çok yaşlı bir insan olmasa her halde ülkeye o kadar katacağı bir şey olmazdı.Allah rahmet eylesin.