Türk dizilerindeki hangi karakter size hitap ediyor?

Türk dizilerindeki hangi karakter size daha çok hitap ediyor?

Türk dizilerindeki hiçbir karakter bana hitap etmiyor hepside sinir bozucu

Türk dizilerinde genellikle güçlü kadın karakterler gördüğüm zaman seviyorum çünkü genel olarak çoğu karakter zaten birbirine benziyor. Sevmiyorum ve izlemiyorum bu yüzden, keşke daha çeşitli şeyler yapsalar ama o zamanda seyirci işlemiyor.

türk dizilerinde bana en iyi hitap eden diriliş dizisindeki turgut alp tir.

Hiçbirinin bana hitap ettiğini düşünmüyorum. Herkesin kendine özgü özellikleri vardır.

Ben diriliş Ertuğrul karakterindeki Turgut Alpi seviyorum açıkcası en yakında o geliyor bana

Ben hiç dizi izlemem bence insanlar kendini geliştirmeli başka insanları izleyip keyif almayın kendi dizinini kendi hayatınızda iki elinizle oluşturun

Bana hitap eden bir karakter yok fakat erkenci kuş dizisindeki saneme bayılıyorum.

Türk dizilerinde okumuş kültürlü ve efendi karakterler bana hitap ediyor.

Henüz bana hitap eden bir karakterle karşılaşmadım varsa da dikkat etmemişimdir.

Çukur da ki Sena idi. Hem korkusuz yaklaşıyor hem de eşinin yaralarını sarmasına izin veriyor. Hem de eşi için bunca şeye katlanıyor. Olduğu yere uyum sağlayıp kendini sevdirmesin ve özellikle sevdiği adam için ölmesiise etkileyiciydi. Belki bende böyleydim dir. Bunu bilmem için bir Yamaç Koçavalıya ihtiyacım var.

Türk dizilerinde bana hitap eden karakter olmuyor genelde yabancı dizilerden daha yakın bulduğum karakterler var.

Sevdiğim olan İnek Şaban kesinlikle bana hitap ediyor çok severek İzlediğim bir karakter ve çok seviyorum Hala da izliyorum

cukur dizisindeki sena bana hitap ediyor kesinlikle baskada kimse yok. cunku herkes yalan dolan entrika pesinde hic ohle seylerle ve kisilerle isim olmaz

Aşk konusundan uzak olan karakterler böyle özgüvenli egosu olmayan

Kanıt dizisinde Orhan rolündeki Engin Benli , o rolün en çok sevdiğim yanı hep şüpheci olması ve %100 ihtimallerle çalışması.

Bana en çok hitap eden Ramiz dayıdır. Adam rölünü gerçekten iyi yapıyordu.

Kıyaslama yapacak kadar tv izleme imkanım olmadı. Fakat yardımsever bir karakterde kendimi bulabilirim.