Türk yapımı komedi filmlerini seviyor musunuz?

Türk yapımı komedi filmlerini izlemekten keyif alıyor musunuz?

sevmiyorum çünkü izlerken zevk almıyorum ve hiç komik gelmiyor bana

evet severek izliyorum keyif de alıyorum. Ama bazıları hariç tabiki filme gore degisiyor.

Ben genelde hepsini sevmem ama bazı komediler var onları izlemeyi seviyorum.

sayılır

Türk yapımları komedi filmlerinde bir eksiklik görüyorum güldürmek için güldürüyorlar aslında ayrıntılarla güldürmeleri lazım

Bazılarını seviyorum.Jet sosyete,alemin kıralı,avrupa yakası falan güzeldi mesela…

Evet Türk komedi dizilerin ve filmlerin seviyorum kültürümüze daha uygun olduğunu düşünüyorum yabancı yapımlardan.

Evet severek izliyorum. Komedide bence iyiyizz türkşye olarak

Bizim Türkler film yapmayı beceremiyor ki. Eskiden imkansızlık için de ne güzel komedi filmleri çekmişler.

Hep bel altı komedi olduğu için fazla sevmiyorum. Küfür etmeden komedi filmi yapamıyorlar.

genelde sevmem ama sonra birtane izlerim kendimize gelriz seyrederiz tabii ki nefretle seyretmem.

türk yapımı komedi filmlerini çok seviyorum ve çokta gülerek izliyorum.

Hababam sınıfı serisini seviyorum bir tek onun dışında itici geliyorlar çok yapmacık olduğu belli oluyor

Bol küfürlü igrenclikperin komik olduğunu düşündükleri Recep İvedik tarzı filmleri komik bulmuyorum.

Evet Türk yapımı komedi filmlerini severim genelde konusu aynı olsada izlettirir kendisini eğlencelidir :smiley: