Türkiye Cumhuriyet Merkez bankası 425 baz puan faiz indirdi.

Türkiye Cumhuriyet Merkez bankası 425 baz puan faiz indirdi.

Umarım piyasaya kötü etkisi olmaz. Dolar aniden fırlayabilir. Gerekli önlemler alınmış olsun da milleti sıkıntıya düşürmesin.

Faizler insin artık faizler isinde biraz da vatandaşın yüzü gülsün.borç batağında kurtulalım insanlar evlerine ekmek götürebilsin.

piyasanın ilk verdiği tepkiler beklenenden olumlu. bakalım ne olacak göreceğiz

Ani bir dolar ve Euro yükselişi olacaktır ama ileriye dönük iyi bir yatırım oldu ileride faydasını görücez.

piyasanın ilk verdiği tepkiler sanılanın aksine olumlu oldu ben de şaşırdım. bekleyip göreceğiz gelişmeleri

Olumlu bir gelişme gibi görünüyor. Haberlerde gördüğüm kadarıyla bu gelişme enflasyonun düşmesine sebep olduğunu ve enflasyon açısından gelişme olduğunu kanıtlıyor.

Piyasalar aşırı tepki vermedi. Bu iyi bir işaret umarım dahada faizler düşer.

Yani bu şekilde bir faiz indirimi yapıldı ama bunu bizden bin katını alacaklarına eminim ne yazıkki.Ama umarım ben yanılırım .Piyasa doğru düzgün etkilenir,işsizlik biter inşallahX

Temenni ederim ki ekonomi düzelir ve piyasalar yeniden canlanıp eski haline dönmeye başlar.

Batırma hamleleri ülkeyi ülke elden gitmeden bunlar keşki gitse

Faizin indirilmesi halkımızın yararına insanlar dükkan açamıyor yatırım yapamıyor kredi çekemiyor duruma gelmişti üstelik faizin düşmesi doların kurunda değiştirmemesi müthiş bir hadise oldu umarım diğer faiz düşümünde de dolar kuru sabit kalır veya düşer yüzde 15 lere kadar düşmesini temenni ediyorum