Türkiye de eğitim sistemi!

Türkiyenin eğitim sistemini beğeniyor musunuz yoksa daha çok gelişmesi gereken yönleri var mı?

Merhaba, sormuş olduğunuz soruyu site kurallarına uymadığı gerekçesi ile onaylamayıp silmek zorunda kaldım, kusura bakmayınız :frowning:

:pushpin:Nasıl Soru Sormalısınız?:pushpin:
• Soru sormadan önce “ara” butonunu kullanınız. Soru başlığında bulunan anahtar kelimelerin 2’sini birden arayarak sorunun daha önce sorulmuş olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Daha önce sorulmuş olan sorular onaylanmaz, silinir.
• Soru başlıklarını yarım bırakmamalı tam yazmalısınız.
• Örnek: En sevdiğiniz yiyecek diye bırakmak yerine En sevdiğiniz yiyecek nedir? Tarzında sormalısınız.
• Soru açıklama kısmına asla cevap yazmamalı sadece başlığı daha genişleterek soru sormalısınız.
• Yorum sorularına ait kategorilerde bilgi sorusu sormamalısınız.
• Bilgi sorularına ait kategorilerde yorum sorusu sormamalısınız.
• Kategoriler doğru olarak sorular sorulmalıdır. Teknoloji ile ilgili soruyu Güzellik ve Bakım kategorisinde sormamalısınız.

:small_blue_diamond::small_blue_diamond::small_blue_diamond::small_blue_diamond::small_blue_diamond::small_blue_diamond:

:pushpin: Onaylanmayan ve Yasak olan Soru Tipleri​:pushpin:
• Kıyaslama soruları (Bu ürün mü yoksa diğer ürün mü?)
• Film, Kitap Özeti ve Hakkında soruları (xx kitabında yy neden zz kişisini öldürdü? xx kitabı ne anlatmaktadır?)
• Yemek tarifleri (xx yemeği nasıl yapılır?)
• İlaç soruları (xxx ilacı ne işe yaramaktadır?)
• Transfer haberleri
• Atasözü ve deyimler hakkında (xxx sözü ile ne anlatılmak istenmiştir?)
• Kişisel sorular (Şunu yapar mısınız? Şunu sever misiniz?)
• Tek kelimelik, kısa cümlelik cevabı olan sorular (xx yılında şampiyon olan takım hangisidir?)
• Bilgisayar & Playstation oyun soruları (xx oyununu oynadınız mı? xx oyununda yy bölümünü nasıl geçiyoruz?)
TV-Dizi-Film Yıldızı, Sanatçı ve Sporcu isimlerini sormak yasaktır.

https://sorhadi.net/d/57523-site-kurallari-ve-site-ile-ilgili-butun-detaylar