Türkiye Gara şehitlerini uğurluyor

image">image

Türkiye Gara şehitlerini uğurluyor. Şehit olan kahramanlarımıza Allah'tan rahmet ailelerine sabır diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun!

Çok üzücü bir olay, Allah ailelerine ve yakınlarına sabır versin. Mekanları cennet olsun, bu tür olayları umarım yaşamayız artık…

Allah rahmet eylesin kederli ailelerine sabır versin. Milletimizin başi sağolsun .. yapanlar cezalarını fazlasıyla buldular kanları yerde kalmadı..

Milletimizin başı sağ olsun. Keşke 5 yıl boyunca kurtarılsalardı da sonu böyle bitmeseydi.

Allah rahmet eylesin, Allah ailelerine, yakınlarına, arkadaşlarına sabır versin.

Allah rahmet eylesin, Allah ailelerine ve kalanlarına sabırlar ihsan etsin, yıllarca esaret sonucunda böyle bir şey çok kötü bir durum.

Allah rahmet eylesin ailelerine Allah sabır versin tekrardan milletimizin başı sağ olsun.

Allah rahmet eylesin , mekanları cennet olsun , geride kalanlarına da Allah sabır versin .

Ölen tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet ,yakınlarına ve kederli ailesine sabır diliyorum.
Türk milletinin başı sağolsun.

Allah rahmet eylesin. Allah tüm aileye sabırlar versin. Başa gelmeden bilinmez. Çok zor bir şey.

Şehitlerimizin hakkı ödenmez,asıl Şehitlerimiz bizlere haklarını helal etsinler.Vatanımız için canlarını feda ettiler…Allahım tüm Şehitlerimizin Mekanlarını cennet eylesin.Tüm Şehitlerimizin Ailelerine yakınlarına akrabalarına ve silah arkadaşlarına sabırlar versin.Allahım tüm Asker ve Polislerimizin yar ve yardımcısı olsun.Milletimizin başı sağ olsun.

Lanet olsun teröre de onu destekleyenlere de lanet olsun. Lanet olsun ülkemin ve halkımın kötülüğünü isteyenlere. Kim sorumlu ise en ağır cezayı alması gerekiyor. Bitsin artik bu lanet terör.

Allah rahmet eylesin. Allah hiç bir anneye evlat acısı yaşatmasın. Çok üzücü.

Allah rahmet eylesin. Başımız sağ olsun rabbim geride kalanlara sabır versin askerlerimizi korusun.

Ne yaparsak yapalım haklarını ödeyemeyiz. Allah rahmet eylesin. Allah ailelerine sabır versin. Ne denir ki başka çok yazık.

Allah rahmet eylesin. Şehitlerimiz inşallah bize haklarını helal ederler. Vatanımız onlara minnettar. Allah ailelerine sabır versin…

Başımız sağolsun. Allah ailelerine sabır versin. Keşke önceden kurtarılabilseydi de böyle olmasaydı.

yani allah kimseye bu acıyı yaşatmasın hepsie alalhtan rahmet diliyorum başımız sagolsun:frowning: