Türkiye okyanusun ortasında ilaçları tükenen vatandaşına ilaç ulaştırdı

Görev yaptığı gemi Hint Okyanusu üzerindeyken alması gerekli olan ilaçları tükenmiş böbrek hastası T.C. vatandaşına ilacı, Dışişleri Bakanlığı tarafından, başarıyla ulaştırıldı.

Ülkemizin bu alanda yaptıklarını beğeniyor musunuz ?

Haber içeriği özgünleştirilmelidir.

Tekrar kontrol edebilir misiniz?

Hocam maalesef. Biraz daha özgünleştirilmeli. İsterseniz onayları bitirince ben düzenleyeyim bu seferlik?

Çok iyi olur bu şekilde kendime bir örnek almış olurum. İlginize teşekkür ederim.

Rica ederim hocam, düzenledim. Onaylıyorum.

Ülkemiz bence bir insanın hayatı söz konusu olduğu zaman elinden geldiği kadar mücadele etmektedir. Tebrikler.

Tebrikler çok güzel yapılmış. Ülkemizin vatandaşlarına böyle sahip çıkması gerekiyor her zaman.

Ne güzel bir olay. Koca okyanusun ortasındasın ve TC. seni yalnız bırakmıyor. Gurur duyulası.

Her fırsatta büyüklüğünü ispatlayan ülkemiz, devletimiz sağolsun. Nerede olursak olalım yardım elini uzatıyor.

biz Türküz bizim kanımızda vicdan merhamet var gurur duyuyorum ne mutlu TÜRKÜM diyene

Sağlık alanında gerçekten çok başarılı olduğumuzu düşünüyorum, çok ince bir davranış olmuş bu yapılan da.

Devletimizin bu konuda yaptıklarını,tabiki takdir ediyorum.1 kişi diyerek umursanmayabilirdi.1 can bir candır diyerek Devletimiz hasta kişiye yardım elini uzatmış.

Gerçekten bu kadar kötü haberlerin yanında böyle güzel haberler duymak insanı mutlu ediyor gerçekten çok sevindim tebrik ediyorum.

Genel anlamda ara sırada olsa iyi haberler gelmesi sevindirici.

Bir Türk’e imkansız de sonra otur izle bu söz boşu boşuna söylenmemiştir çok mutlu edici bir haber

Ne kadar güzel bir haber. Allah devletimize zeval vermesin. Her bir vatandaş devlet için çok önemli. Bunlar olması gerekenler ama yine de böyle haberleri okudukça insanın hoşuna gidiyor.

Çok güzel bir hareket. Sonuçta orada bir insanın hayatı söz konusu.

Bu haber çok mutluluk verici ve gururlandırıyor lakin köylerde hala doktor bulunamıyor, bir çok kalıtsal hastalık yeterinde desteklenmiyor ne olacak böyle.

Kötü haberlerden sonra iyi haberlerin gelmesi gayet mutlu edici bişey.İyi olayların giderek artması dileğiyle.