Türkiyenin askeri gücü

Türkiye Dünya’da hangi gelişmiş ülkeleri askeri anlamda yenebilir.

Bence Türkiye Avrupa’daki ülkelerin hepsinden güçlü asyada ise Çin hariç hepsiyle çarbışacak güçte. Türkiye son zamanlarda silah üretimine çok paralar harcıyor.

türk herkezi yenebilir bir gücü varr. Adamlar elimizdeki zikirmatiğin hangi silah olduğunu tartışırken, biz onlara bir gece ansızın gelebiliriz.

Bence Türkiye’nin askeri gücü baya güçlü . Allahım gücümüzü korusun.

Türkiye zor bir durumda kalsa da yalnızca birlikteki askerleri yok. Canını hiç gözünü kırpmadan verebilecek amcaları teyzeleri dedeleri nineleri var.

Herkesi yenebilir yeter ki birlik olsun birbirine bağlı olsun Türkiyem.

Bence türkiyenin askeri gücü eskiden çok güçlüydü ama şu an öyle değil

Amerika ,Rusya ,Çin dışındaki ülkelerin hepsinden askeri anlamda üstünüz.

Tsk teknolojiden öte bir eğtim kurumudur. Üst düzel tsk personelinin hepsi İngiltere kraliyet ailesi ile yarişacak kadar elitist, Caltech de bir konferansa katılıp her noktasını anlayabilecek kadar bilgilidir. Bu tür insanların askeri kabiliyeti hepsinden ötedir. Ama asıl önemli olan erler ya da erlerin taşıdığı silah değil. Emirleri veren komutanlardır. bu da bilgiye bakar. Son zamanlarda tsk üzerindeki değişiklikler nedeniyle çok fazla güvenmesem de askeri kurumlar içerisindeki en kaliteli ilk 3 kurumun içindedir.

Türkiyenin askeri gücü savunma sanayiye yapacağı yatırımlarla daha da fazla artacaktır. Artık kendi tankımızı helikopterimizi yapmaya basladık daha da ileri düzeye getirmeliyiz.

Türkiye Cumhuriyeti her yönden çok güçlu zaten Türk İslam birliği daha çok güç katiyor yenemeyeceği ordu yok

Şimdi burda hangi ülkeyi yazsak da illa ki tartışma konusu olacaktır diye düşünüyorum o yüzden Türkiye askeri gücü anlamında gerçekten gelişmiş ve askeri gücü yüksek olan bir ülke birçok ülkeyi de yenebilir.

Biz türküz gücümüz herşeye yeter askeri yapımızda güçlüdür.

Bence türkiye her ülkeyi yenecek güçte ama birlik olunmali​:grin::grin:

Cok iyi ve mukemmel hariak cok iyi muthis olmasi gerektigi gibi​:grinning::grinning:

Türkiye güçlü bir ülke fakat birlik olmak gerekli. Tek tek ülke sayamam ama çoğu ülkeyi yenecek güce sahibiz

tüm dünyada kafa tutariz farketmez

Askeri sayısal güç olarak dünyada dokuzuncu sırada yer alıyoruz. Fakat iş savaşmaya geldiğinde Ülkenin yarısı cepheye gidecek cesarette olduğundan teknolojik olarak kaybetmezsek bize üstünlük sağlama ihtimali olan ülkeler sade Türki Cumhuriyetlerdir geri kalanlarını yeneriz.

Askeri anlamda baya bi ilerleme kaydettik askeri alanda yapılan yatırımlarla dahada iyiye gidecektir

Askeri alanda yapılan harcamalar ve orduya yönelik yatırımlar la daha iyiye gidiyor