Türklerin yaptığı FPS oyunlarını başarlı buluyormusunuz?

Türklerin yaptığı FPS oyunları başarılı buluyormusunuz, bundan bir kaç yıl sonra Dünya’da adını duyura bilir mi?

bence güzel oyunları var tabiki bazı oyunlarda görselleri geliştirilebilir grafikler gerçeklilik ve görüntü keskinliği birçok oyunda gerçekten çok kötü grafikler mevcut ama genel olarak iyi yakın zamanda diğer oyunlara göre adını duyurması biraz zor olacak gibi görünüyor ama inşallah yanılırım tabiki sonuçta ülkemizi temsil edecek oyunlar

Oldukça başarılı buluyorum dünya sıralamasında ilk elli oyun içine giren oyunlar bile vardır.

Çok başarılı olmasalarda iş görür sonuçta yeni yeni gelişen bir ülkeyiz oyun konusunda.

Başarılı buluyorum ama genellikle oyuna para yaptıranlar kazanıyorlar oyundaki yetenek kısmı 2.plana atılıyor.

Ben çok ama çok başarılı buluyorum. Ve önümüzdeki birkaç sene içinde bu konuda dünyada lider bile olabiliriz. ben o kadar büyük deha ve yeteneklerin olduğuna inanıyorum.

Şimdilik çok başarılı olduğunu düşünmüyorum ama zamanla belki daha iyi olabilir.Denemek lazım denemeden birşeyi bilmek imkansız.Görsel olarak biraz daha iyi olabilirdi.

Bir çoğu güzel ve kaliteli olmuyor ama en iyi bence bugüne kadar yapılan en kaliteli FPS oyunu ZULA olabilir grafikleri olsun oynanış tarzı olsun çok iyi bir oyun ama genelde güzel eğitimli bir ekip tarafından güzel işler çıkabiliyor.

Ben güzel buluyorum bence fps ne harika uçuyor bence oyunlar bence onları kutlamalı başarılarının devamını dilerim.