Uçaktaki yolcuyu akrep soktu.

Brezilya’da uçak içerisinde bir yolcuyu akrep soktu.İlk yardım önce uçakta , sonra havalimanında devam etti. Adamın durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Bu kadar talihsiz olay yaşanmamıştır galiba. Uçakta akrebin ne işi vardı merak ettim.
Allahtan adamın durumu iyiymiş .

O değilde uçakta Aktep ne işi var nasıl geldi oraya kesin gitti oturdu akrep koltuğuna :joy:

Uçağa birinin çantasıyla beraber falan geldiğini düşünüyorum. Talihsiz olay, çok şükür bir şey olmamış kimseye.

Gemiş olsun. Peki herkesin aklında ki o soru Kim cevaplayacak. Akrep uçağa nasıl girdi ?

kadın için ayrı o hava yolu şirketi için büyük talihsizlik, umarım o yolcu iyidir.

Akrep için çok şanssız bir durum sen gel koskoca uçağa kadar binmeyi başar sonra birini sokunca ifşa ol 😄 büyük geçmiş olsun yolcuya da

Uçakta akrebin ne işi var acaba ? Üzüldüm adama geçmiş olsun neyse ki bir şey olmamış .

cidden ama cidden çok talihsiz bir olay zehirli ise umarım aşıları falan olunmuştur geçmiş olsun adama

O saatte akrebin orada ne işi vardı acaba akrep adamı sokmakla ne yapmak nereye varmak istemektedir, şaka bir yana böyle garip olay hiç bir yerde görülmemiştir herhalde

saçmalık ya. nasıl oluyor da akrep oluyor uçakta? umarım bir şey olmamıştır. zehirli midir bu hayvanlar yani bir şekilde iyi olup olmadıığını belirtmiştir. yazık ya. çok şansız.

Bu tamamen sorumsuzluktur. Akrep uçağa nasıl girdi, neden uçak ilaçlanmadı, neden insanların canı hiçe sayıldı?

Uçak ve akrep! Akrep oraya büyük ihtimalle kabin tipi bagajlarla gelmiştir. Yoksa başka türlü nasıl girecek oraya o. Geçmiş olsun yolcuya da.

Şansa bak adamdaki ya sen uçağa bin uçakta gelsin akrep soksun seni vallahi şanssızlık neyseki sağlık durumu iyiymiş. Hava yolu şirketini zor duruma sokar bu olay hadi bakalım.

belki antepte uzak mesafeye kolay ve erken seyehat etmek istemistir

Gerçekten çok talihsiz bir durum olmuş. Umarım ilk yardım için daha fazla imkan olur.

Uçakta akrebin ne işi var kontroller yapılmıyor mu ya zehirli olsaydı veya yılan olaydı çoktan gitmişti.