Ücretler hakkında

Ücretlerin miktarları biraz daha arttırılsa güzel olmazmıydı :slight_smile: Bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz ?

Çok haklısınız. Siteyi çok beğenerek kullanıyorum. Fakat haftalık ödeme miktarı biraz daha fazla olsa çok makbule geçecek.

evet kesinlikle :frowning:

Ödeme miktarı artsa biel o mdeme miktarına ulaşamayız ki? atıyorum 50 tl olsa haftalık 50 tl yapabilen varmıdır ? bilmiyorum

Site kesinlikle çok iyi yapan kişilere çok teşekkür ederim ama ücretler biraz artırılsa çok iyi olçak bide ininal,skrill 'den ödeme alabilsek çok iyi olur.

Her 2 ücrette arttırılsa güzel olur. Ben şuan haftaya yatacak ücreti geçen hafta çektim ve şuan hiç hevesim yok :frowning: 1 hafta daha beklemem lazım haftaya çarşambaya kadar 20 her türlü yaparım .

Sen platin üyesin.Benden daha iyi bilirsin buraları.Aslında tek ses olup soru başına ayda cevap başına aldığımız ücretle ilgili sesimizi duyurmak için birşeyler yapabiliriz

aslında yönetici de biliyor bunları :frowning: ama işte :smiley:

Toplu bir anket başlatsak diyeceğim ama zaten sorular da moderator onayından geçiyor :smiley:

ahahah evet :smiley:

Siteye 14 gün önce Üye oldum iyi ki de üye olmuşum bu sitede haksızlık yapılmıyor onu farkettim Herkes emeğinin karşılığını alıyor Henüz daha ücret alamadım Çok fazla da aktif kullanamıyorum Ama şunu söyleyebilirim ki eğer haftada 20 lira çekilir biliyorsa Sadece bu bence de az bu miktar yükseltilebilir

Bence de biraz artmalı beğenmeler az kazandırıyor, referans oluyorsun az kazandırıyor. Katılıyorum size

kesinlikle ….

merhaba gigi ben fatiho ilk ödeme için başvuru yaptım, yani baya uğraştım da kazandım hayırlısı artık. Gigi site ile tüm detaylar diye bölüm var yukarıda orayı okumanı öneririm.

Bence de öyle. Keşke artsa. Bir sınır olmasa. Her an isteyen herkes bir şeyleri yapabilse. Şahane olurdu.

hahah dimi ya :slight_smile:

siz platinyum üyesiniz ve en fazla ücreti alıyorsunuz,siz de ücretten şikayetci iseniz biz hiç durmayalım o zaman😅.Benim verdiğim cevaplar çok kısa ve az değil ama yinede az ücret yansıyor.Keşke artsa🙂

ben senin verdigin linkten girdim ama senin bana referans olmani istedigim icin degil bu sekilde olduğunu bilse. Direk uye olurdum istersen sen bana anlat madem vesile oldun

Evet bence de biraz arttırılmalı saçma sapan telefon uygulamaları bile çok fazla veriyor. Bu kadar kaliteli site için az ama olsun buna da şüküer

Kesinlikle artmalı 1 saatimi yaklaşık 1 tl ye satıyorum. Bu yüzden artık fazla aktif de değilim. Kendime yatırım yapmaya başladım. Daha mantıklı olduğunu düşünüyorum.