Ücretler sürekli düşüyor mu?

@Alshain @kasimpasali053 @OMG Hocam arada bakıyom cevap ücretleri ne kadar diye, gold iken bir cevabım 0,043 kuruştu daha sonra bu düşmeye başladı. Şimdi ise platinde dün bir hesap yaptım bir cevap 0,044 ₺ çıktı . Ama şimdi ise bir hesap yaptığımda bu 0,038 çıktı.

Sorum şu sizin gelirleriniz nasıl artacak ki bizde kısa zamanda fazla kazanalım?

Yazdığınız cümle ne kadar uzunsa o kadar çok para alırsınız hocam.

Ücreti 0.003 olan bir uygulamadan geldim senin yazdığın rakamlar kötü rakamlar değil artı bir yerde okudum kendi cebimden ödüyorum dedi buda daha sitede reklamın yani tek gelirin tam anlamıyla gelir getirmemesi demek ben moderatör değilim tabi ama soruna cevap yazmak istedim bol kazançlar.

Bazen bende’de ücretler döşüyor bence bir çözüm bulmaları gerekir.

o uygulamayı bende bılıyorum hocam bir türlü limite ulaşamadım limiti sözde yükselecekti 1 yıl olacak

@Alshain#160668 bunu bilmiyordum.

Hocam az önce 200 karakterli cevap yazmayı denedim bu ücret 0,030 a kadar geriledi. Yani dediğiniz tutmadı. :grin:

500 kelime ve üstünde daha çok para geldigini duyurulmuştur. Kısa cevaplar yazıyorsan veya yarıda bıraktığından dolayı olmuştur. Anlamlı ve imlalara dikkat ederek yazarsan para gelir. İyi kazançlar herkese dilerim.

Yorum sorularına mı verdiniz bu cevabı?

@Nayino#168947 Hayır bilgi