Umursamazlık ilişki bitirme nedeni olabilir mi?

Sevgilinizin sizi umursamaması ilişkiyi bitirme sebebi olabilir mi ?

Ola bilir çünkü seni umardamazsa başkalarıyla sevgili ola bilir sana ilgi göstermiyor sa olabilir.

Ben bitirmiştim. Hayatımın en doğru kararıydı kesinlikle bitebilir.

Umursamaması zaten o kendi içinde bitirmiş demektir sizde fazla uzatmayın sizi sevmeyen bir kişiyi sevmek çok zordur bir an önce çıkarmaya bakın .

Tabiki olur sonuçta karşındaki kişinin seni umursamaması senin değersiz hissetmene neden olur ve ilişkiniz biter, en yakınındaki kişiyle de fikirlerinizi paylaştığınız zaman sizi umursamıyorsa ,birlikte olmanın pek bir anlamı yok.

Elbette olur, hatta olmalıdır. Yani karşındaki insan sonuçta tanımadığın birisi değil, senin birlikte olduğun insan. Umursamazlık olursa kesinlikle ilişki biter.

o umursamamanın tonuna bakar eğer bildiğin normal bi tiripse ilişki bitmirmeye gerek yoktur ama baya baya artık seni sevmiyordur mesajlarına cevap vermiyodur engellemiştir elbette ilişki biter

İlişkide iki tarafın da birbirlerine karşı sorumlulukları olur. Umursamazlık bu sorumluluğun yerine getirilmediğinin habercisi olabilir. Bu yüzden umursamazlık ilişki bitirme nedeni sayılabilir.

Evet olabilir. Umursanmadığımı hissettiğim bir yerde durmak beni çok rahatsız hissettir. Ayrıca bir ilişki içerisindeysek umursamaması artık önemsemediği anlamına da gelir. İlişkiyi devam ettirmek için herhangi bir sebep kalmıyor böylelikle.

Umarsamamak ılgısızlıktır,bu durumda ılıskıyı zedeler, sogmaya neden olur. O yuzden bıtırmek lazım uzulmeye gerek yok, çünkü kendı canın dan kıymetlı bısey yoktur…

En etkili nedenlerden birisidir bence. Karşınızda, paylaşım ve iletişim kuracak biri olmazsa tek kişilik bir ilişkiye dönüşür.

olur tabi ki insan ilişkide önemsenmek ister karşı taraf umursamazsa olmaz bu iş.

İnsan değer görmek istediği için umursamamazlık tabiki de bitiş sebebi olabilir.

Tabiiki de olur. Eger umursamazlik var ise bu iliski bitirmeye zemin hazirlamak demektir. Eskisi kadar ilgi, sevgi ve de saygi yok ise o iliski dile getirilmese de bitmis demektir zaten.

senin çok umursadığın şeyleri karşıdaki hiç umursamayınca çileden çıkabiliyorsun. Olabilir

Olabilir. Kim umursanmadığı bir ilişkiye devam etmek ister ki. İnsan doğası gereği değer görmek, ilgi görmek ister.

İlişkiler karşılıklı saygı ve sevgiye dayanır. Partnerinizin sizi umursamaması hem sevgi hem de saygı açısından ilişkinizde yanlış giden bir şeyler olduğunu gösterir. Böyle bir ilişkiyi devam ettirmek bence sağlıklı değildir.

Bir insanı umursamamak ilişki bitirme nedeni olabilir. Başına buyruk hareketler yapar bu da bizim hoşumuza gitmez sadece mutsuz oluruz.

Bir insan umursamıyosa bence sevmiyordur. Tabi ki önce nir konuşmak lazım ondan sonra hala aynı davranış devam ediyorsa kimse kimsenin umursamazlığını çekmek zorunda değil . Bence bitirilmeli ve sizde onu umyrsamamalısınız. Sizi sevmeyeni sizde sevmeyin…

Tabii ki olur. Zaten insan sevdiğini umursar ve umursanmıyorsanız bu sevilmediğiniz anlamına gelir. Ve sevilmediğiniz bir ilişkide olmaktansa yalnız kalmak daha iyidir.