Umursanmamak ne kadar önemlidir?

Bir ilişkide umursanmamak ne kadar önemlidir ve ne yapılmalıdır?

Birini umursamıyorsak sevmiyoruzdur bu yüzden ilişkimizde umursanmıyorsak o ilişkiyi hemen bitirmeliyiz kendimize olan saygıdan dolayı.

Sizi umursamayan birinin yanında bir dakika durulmaz .Siz de onu umursamayacaksınız.

Kişi biri veya birileri tarafından umursanmaz ise o yerde çok durmaması gereklidir. Kendinin değerini azaltır.

Umursanmıyorsanız zaten o ilişki çoktan bitmiştir. Yerinize daha iyi birini bulamadığı için sizinle vakit geçirmeye devam ediyordur.

Umursanmamak bir ilişkide çok önemlidir.Ve bu tür bir durumda bunu konuşup neticeye kavuşturmak gerekir.Baktınız çok elzem bir durum yok ise ilişki itinayla bitirilir.

Tabi ki çok önemlidir. Umursanmamak kötüdür. İlişki dediğin karşılıklı düşünce gerektirir.

İnsanı içten içe kırar yıpratır. Ama gün geçtikçe alışıldık duruma gelir. Yani zaman geçtikçe seni umursamayanları umursamıyorsun sende.

Yoldan geçen birini de umursamazsın dimi, o insanı özel yapan verdiğin değer ve onu ne kadar umursadığın olur, bunlarda yoksa ilişkiye gerek yok.

Umursanmamak insanların çok zoruna gider. İlişkide umursamamak yanlış bir davranıştır.

İnsanı en çok etkileyen davranışlardan biridir ve kimsenin kimseye bu duyguyu yaşatmaya hakkı yok. Adam gibi ya değer ver, önemse ya da ayrıl. Allah her şeyden önce insani ilişkilerde vicdan nasip etsin. Yoksa bencilliğin dibine vuruluyor.

umarsanmamak belirlirleyici bir faktördür. Umursanmıyorsa oraya ilgi yoktur sevgi yoktur

Eğer ilişki değerli bir ilişkiyse insana koyar açıkçası kendi hatam yüzünden umursanmazlıkla terbiye edilmeye çalışılırsam bundan ders çıkarmaya bakarım insan önce kendi hatasını görüp kabul etmeli

Sanırım bu durum insanın en berbat hissettiği durumlardan biridir. Saygı duyduğun, sevgi gösterdiğin bir insanın seni umursamaması küçük düşürücü bir duruma da düşürebilir.


Tabii ki çok fazla önemlidir normal hayatımız da olan bir kişi bile bizi umursamasa onunla muhattabı kesmeliyiz . Umursanmak bize verilen değeri ve önemi anlatır .

İlişkide umursanmayacaksan o ilişki niye var? Her iki taraf da birbirini umursamalı ve ilgi göstermeli aksi durumda ilişki bitirilmeli.

Eğer sevdiğiniz biri tarafından umursamıyorsanız zorunuza gidebilir. Ama sevmediğiniz biri ise umrunda olmamalı.

Umursanmıyorsak eğer moral bozucu olur mutsuz hissettirir insan umursanmadığı yerde kalmamalıdır.

Sizi umursamayan kişi sizin için çok değerliyse tabi ki önemlidir ama çok bi önemi yoksa boşverin yaa

Tabiki de çok önemlidir . Seven sevdiğini umursamaz mi hiç . Asıl en çok onu umursar.