Ünlü oyuncu Hakan Pak kanser hastalığına enik düştü.

Yasak Elma, Parmaklıklar Ardında, Ruhumun Aynası gibi dizilerde, aynı zamanda Kolpaçino, Büyük Oyun, Hayat Boyu gibi başarılı sinema filmlerine yer alan Hakan Pak kanser tedavisi gördüğü hastanede dün gece hayatını kaybetmiş. Başarılı bir oyuncuyu daha kaybettik.

Allah rahmet eylesin. Yasak Elma’dan tanıdığım bir isim ve inanamadim gerçekten. Daha final olmadan sapasağlam adam dizide oynuyordu. Gerçekten üzüldüm.

Mekanı cennet olsun inşallah.Kanser 10lu yaşlara kadsr düştü artık bir çözüm bulunması gerekiyor.Çok üzüldüm gerçekten.

Hakan pek, çok değerli bir sanatçıydı. Biz ekranda hastalığını bilmeden dizi veya filmlerde gördüğümüz bir sanatçının, aniden özücü bir şekilde vefat haberini duyunca şaşırıyor ve üzülüyoruz. Allah rahmet eylesin.

Allah rahmet eylesin gerçekten düzgün kaliteli bir başarı oyuncuyla kanser hastalığı tedavi edilecek duruma geldiğini düşünüyorum artık en azından büyük bir önlem alınmalıdır Çünkü çoğu hastalık tedavi olma yolunda büyük adım attı kanserde Bunların başında gelmelidir.

Çok tanınan bir oyuncu değildi ama Türk sinema ve dizilerine katkısı olmuş bir oyuncu idi Müslüman ise Allah rahmet eylesin değil ise toprağı bol olsun.

Allah rahmet eylesin. Kendisini fazla tanımam, ancak ölmüşlerin arkasından kötü konuşulmaz, bu sebeple kendisine rahmet, geride kalan ailesine ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum.