Uyuyan Adamın 11 Bin TL'si Gitti

Gaziantep’te aracında uyuyan adamın telefonu çalındı. Banka hesapları ele geçirildi ve 11 bin TL parası çekildi. Kameralardan tespit edilen şahıs yakalandı.

trajikomik bir olaymış. adama yazık, bu durum benim başıma gelse kalpten giderdim herhalde. neyse ki kameralara yakalanmış.

Geçmiş olsun, gittikçe yaşanılası kötü bir ülke oluyoruz. Umarım parasını kurtarabilmiştir.

Yazık ya. Dünya nasıl bir hale geldi. Adamın yakalanması çok güzel olmuş ama umarım güzel bir ceza alır.

Allah yardımcısı olsun. İnsanım başına artık hiç ummadığı şeyler geliyor. Arabanın içinde güvendeyim zannediyorsun fakat bir bakmışsın soyulmuşsun. Her bilgilerimiz akıllı telefonlarda olunca böyle sonlar kaçınılmaz oluyor.

Cidden insan kendi arabasında bile güvende değil umarım adam kaybettiklerine kavuşmuştur.

Geçmiş olsun. O çalan hırsız adam hiç bir şekilde o zararı ödeyemez. Alır az bir ceza. Giden para gittiğiyle kalır. Aracın kapısı açık uyumuş sanırım adam.

Suçlunun yakalanması güzel tabi ama fazla ceza alacağını sanmıyorum,çünkü insan öldüren insanlar bire takipsizlik kararıyla serbest kalıyor.

Gerçekten yazık çok yazık vicdan ve korku kalmamış hiçbir insanda. Neyse ki suçlunun yakalanmasına çok sevindim. Gerçi yakalanıyorlar da, serbest bırakılmak için…

Pes artık diyeceğimiz bir haber, daha neler okuyacağız.Haberin en güzel tarafı yakalanmış olmalara, mağdur arkadaşımıza geçmiş olsun.

Bu zamanda artık uyumak da yasak. Uyursan hırsızlara davetiye çıkarmış oluyorsun. Yazık cidden Allah merhametli insanlarla bizleri karşılaştırsın.

adama yazık olacaktı uyurken her şeyini kaybedecekti.İyi ki yakalanmışlar adam da rahat eder.

kötü bir durum valla insanlar artık daha çok dikkatli olmalı bence.

En azından uyurken gitmiş. Bazılarımız gözü açıkken bile kaptırabiliyor bu paraları

yani uyuyamayacak mı bu insanlar? iyice güvenilmez bir yer haline geldi dünya. oturduğunuz yerde dolandırılıyorsunuz. bıktım bu haberleri görmekten. neden herkesin gözü başkalarının malında? ileride sadece para kazananlar fakir olacak herhalde. saçma bir topluma dönüştük. ağır cezalar bekliyoruz hala. şuna da göz yummazsınız bence ya.

Ne geçti eline şimdi. Kameralar da yakalamış seni. Şimdi git birkaç yılını hapiste geçir.

Suçlunun yakalanması iyi olmuş ülkemizde böyle vakalar çok oluyor, dikkatli olmak gerekir, onca yıl çalış çabala sonra biri gelip elinizden parayı alıp gidiyor. Çok zor bir durumdur. Allah yardımcısı olsun inşallah parasını kurtarmıştır.

Kemal Sunal filmleri sonunda gerçek oluyor desenize siz buna

Aslında kendi arabamızda bile güvende değiliz her an her şey olabiliyor… Allah yardımcısı olsun yapan kişi bir an önce yakalanır umarım