Uzun bakışmaların anlamı nedir?

Birini kesiyorsunuz uzun uzun. Daha sonra sizi fark edip aynı uzunlukta size sabit bakışlar yolluyor. Tabi onun sizden hoşlanma ihtimali de sıfıra yakın. Neden böyle yapıyor olabilir?

Hoşlanma ihtimali sıfır tespiti,yüzde yüz doğrumu?Eğer tespit yanlışsa,önceden hoşlanmıyor şimdi hoşlanmaya başlamış olabilir.Diğer anlamlarıda uzun baktığın için,aynı şekilde karşılık veriyor olabilir.

Uzun bakışmalar ın iki anlamı vardır.

 • 1. Sizden hoşlanıyor ve gözünü sizden almak istemiyor. Uzun uzun bakıyor aşık olma ihtimali %98 hoşlanma ihtimali %100.
 • 2. Ise nefret bakışmaları, öyle bir bakıyor uzun uzun bakışlarıyla gözleriyle sizi korkutmaya çalışıyor veya gözüyle sizi yemeye çalışıyor. Çünkü Eğer bir insan uzun uzun birine bakınca mutlaka vardır iki sebebi biri hoşlanmak, diğerinin adı ise nefret etmek.
 • Senin ona bakışlarından rahatsız olmuş olabilir eğer sizden hoşlanma ihtimali sıfırsa.

  sizin neden ona baktığınızı düşünüp bakıyor olabilir. Mesela ben birini bir yakınıma benzettigim zaman uzun uzun bakarım.

  Ben hoşlantı ve sevgi olduğunu sanıyordum fakat erkeklere göre çok farklı anlamları varmış. Mesela öylesine bakıyor olabiliyormuş. Ya da gözleri nedense hep senin olduğun tarafa dalıyor da olabiliyormuş. Ya da uyarı niteliği de taşıyor olabiliyormuş. Bu soruya verdiğim cevabı gören erkek kullanıcılar aydınlatır mısınız lütfen biz kadınları?

  bence onlar içindeki söylenmeyen duyguların ve cümlelerin gözlere ve bakışlara düşmüş hali uzun uzun içten gelen bakışmalardır

  Hoşlanma, Net bir şekilde bence neden bakarsın ki başka şartlarda güzelliği yüzünden mi giydiği kıyafetten dolayımı ?

  O kişiyi uzun uzun bakıp rahatsız etmişsindir o da bak bakalım uzun uzun bakmak nasıl oluyormuş diye bakmıştır sana.

  Bu bakışmalar bir türk dizisindeyse eğer zamanı doldurmak içindir kesin. :slight_smile:


  Birbirini beğenmek birbirinden hoşlanmak. Diğer kişiye cesaret vererek yanına konuşmaya gelmesini sağlamak.

  Keskin ve derin bakışmalarda söylenir. Birine sinir olunduğunda kaşlarını çatarak uzun uzun ve derin bakmaktır.

  Genelde hoşlanılan kişinin bunu anlaması için yapılır. Flörtleşmek anlamına gelir.

  uzun bakışmaların bence hiç bir anlamı yoktur o an karşı cins sadece ilgi görmek istiyor sen harekete geçince seni hementersliyor.

  uzun bakışmaların bence hiç bir anlamı yoktur o an karşı cins sadece ilgi görmek istiyor sen harekete geçince seni hemen tersliyor.

  ya çok sinir oluyor yada çok hoşlanıyor yoksa bir insan bir iinsana sebepsiz niye uzun uzun baksın