Van’da ilk olarak sağlık çalışanları aşı oldu

Van da aşılama çalışmaları ilk başta sağlık çalışanlarından başlandı.

Umarım bu aşılar gerçekten işe yarıyordur çünkü bir çok ülkede başarı oranının çok az olduğu görüldü

Ne güzel işte önce onların sağlığı önemli onlar olmasa bize kim aşı yapacak ki umarım olumlu sonuçlar olur.

umarım ülkemiz için hayırlı olur ve biran önce bu illetten kurtuluruz

Bu aşı gerçekten işe yarasın diye umut ediyorum işe yarasın ve artık virüs tamamen kalksın bitsin gerçekten artık rahatlamaya ihtiyacımız var…

İnşallah aşı işe yarar da bu virüs biraz önce biter. Çünkü1-2 enedir sağlık çalışanları çok zorluk çektiler bu virüs bitse, en azından onlar da biraz rahat bir nefes alacaklar.

Hadi inşallah.

Aşı virüsün sonunu getirmez sadece insanların ağır geçirmelerini bir nebze de olsa engeller.

Aşılar işe yarar da bu illettten kurtulmak nasip olur inşallah.

Bizim için canlarını hiçe sayarak en çok tehlike altında olan onlar. İlk önce onların olmaları elbette hakları. İnşallah faydası olur. Yan etkisi yada herhangi bir zararı olmaz umarım.

Olması gereken buydu çok sevindim umarım bu uygulama tüm ileerimizde geçerli olur

Sadece Van da değil bugün tüm Türkiye’de sağlık çalışanları İçin aşı başladı.

Olması gereken buydu zaten. Umarım aşı işe yarar da kurtuluruz koronadan.

Haberlerde gördüğüm kadarıyla,şuan için 110 binden fazla kişiye aşı yapılmış.Bu kadar kısa bir süre için,çok yüksek bir rakam.Aşılanma süreci,bu kadar hızlı devam ederse.Çok kısa bir süre içinde İnşallah eski sağlıklı günlerimize döneceğiz.

Koruyuculuğu kanıtlanmış bir aşı ise elbette başta sağlık çalışanlarına yapılması gerekiyor. Çin aşısına hala güvenemiyoruz maalesef. Umarım her şey yolunda gider.

güzel olmuş umarım korona olma riskleri en aza iner. en çok sağlık çalışanlarının ihtiyacı var buna.

Çalışanlara yapılması bir bakıma doğru iken bir bakımada yanlış.Aşı yan etki gösterirse sağlık çalışanlarından mahrum kalabiliriz.

İnşallah böyle güzel bir başlangıç ile ülkede vakalar azalacak. Hayırlı olsun.

aşı olmak istemeyenlere de öncülük edip akıllarında soru kalmaması için çalışıyorlar gerçekten tebrik ederim

Sağlık çalışanlarına vurulması mantıklımı bilmiyorum ama gerçekten hoşuma giden bir haber

Bence mantıklı değil bir şey olursa doğru düzgün sağlık çalışanı kalmayabilir.