Vardiyalı işlerde çalışmak zor oluyor mu?

Vardiyalı işlerde çalışmak zor oluyor mu? Zor oluyorsa ya da olmuyorsa sebeplerini açıklar mısınız?

ben daha önce vardiyalı işte çalıştım oldukça zor çünkü gece insan ne uyuyabiliyor gündüz ne gelebiliyor oldukça zor

işe göre değişir bu ama zordur çünkü yapılan iş gece gündüz devam eder gece giden adam bu konuda zorlanır çünkü uyku düzeni allak bullak olur adamın

Hangi iş kolayda oda kolay olsun saatlerin değiştikçe düzeni karışır insanın

Vardiyalı bir işte çalışanım normal hayat bana göre değil ben geceleri çalışmayı daha çok seviyorum. Üstelik gece çalışınca saatini daha çabuk dolduruyorsun ve boş vaktin daha çok oluyor ben mesela bir gün 16 saat çalışıp iki gün dilnelebiliyorum.

Çok zor hele ki gece nöbetleri daha bir zor kalksa iyi olur

Vardiya aslında kolay fakat bazı durumlarda zor oluyo oda izin konusu

Her işin kendine göre bir zorluğu vardır. İşin kendisinin zorluğunu bir yana bırakırsak vardiya sisteminde özel hayatın çok etkileniyor.
Arkadaşlarınla farklı zamanlarda çalıştığından ortamın az oluyor.
Ailenle ilişkinde vakit aralığı daralıyor.

Vardiyalı iş bana göre zor bir çalışma sistemidır. Kişinin bir çok alanda düzeni bozulabilir.Beslenme düzeni ve uyku düzeni bozulacağı için sağlığıda bozulabilir.

Saatlere uyum sağlayana kadar zor oluyor. Vardiya saatlerindeki değişiklik insani çok etkiliyor.

hemde çok zor, özellikle gece vardiyası, insanın uykusunu alması gerektiği saatte ayakta olup çalışması kadar daha zor birşey yok.

Daha önce birkaç ay vardiyalı işte çalıştım . Gerçekten zor insanın dengesi uyku düzeni bozuluyor

Elbette zor.Hayatınızı diğer insanların tersine yaşıyorsunuz bazen.Çok şey kaçırabilirsiniz.

Vardiyadan vardiyaya değişir bu durum sabah çalışanla akşam çalışan için aynı degildir

Vardiyalı işlerde çalışmak zordur çünkü geceniz yada gündüzünüz belli olmaz.Düzeniniz bozulur ,uykunuzu alamazsınız bence sıkıntılıdır fakat özellikle fabrikalarda vardiyalı sistem çok fazladır.

Evet . Başlarda inanılmaz güçlükler yaşıyorsun ama sonrasında alışıyorsun. 12 saat gece çalışıp üstüne bir de mesai yapanlar var .

Kesinlikle evet hic bir düzen olmuyor hele bir de çocuk varsa

Very hard position to do this.

zor tabi hele de gece işi
Belki vücut aman aman yorulmuyor olabilir ama gece uykusu her zaman farklidir saglik için özellikle
Birde vardiya dönüşleri ve uyum

ben vardiyalı işleri hiç sevmem insanları daha çok yıpratma için yapılmış bişey.