Verilen kötü kararlar hayatta büyük sorunlar oluşturur mu?

Verilen kötü kararlar hayatta büyük sorunlar oluşturur mu?

2 Beğeni

Kötü kararın büyüklüğüne göre değişir. Ama her karar insanın hayatında değişimlere sebep olur zaten.

2 Beğeni

Bazen öfke ile verilmiş kötü kararların acısını bir ömür yaşarız . Mesela bir inat uğruna evlenmek.

3 Beğeni

Verdiğiniz kötü bir karar o an için hayatınızı etki etmeyebilir ama emin olun birgün onun zararını göreceksiniz .

2 Beğeni

Kesinlikle evet. Verdiğimiz bir karar kötüyse tüm hayatımızı yaşantımızı etkiler hatta karşı tarafıda etkiyebilir.

2 Beğeni

Verilen her karar iyi veya kötü sonuçlar doğurabilir ve bunların bazılarının geri dönüşü olmayabiliyor. bu yüzden karar verilirken çok dikkatli olmak gerekiyor.

2 Beğeni

verdiğin kararların tek başına degilde büyüklerimize danışarak yaparsak daha iyi olur. iyi düşün ben bu kararı alırsan bana nasıl dönüşü olur demen gerekli baktınki sana kötü yansıyacak o zaman bu karardan vazgeçmelisin farklı bir karar almalısın.

3 Beğeni

@irmme#1182985 aynen katılıyorum.

2 Beğeni

Elbette, hatta bütün akışı bozabilir verdiğimiz karar. Eğer kötü bir kararda büyük pişmanlıklara zrmin hazırlıyoruzdur.

2 Beğeni

bana gore olusturur hayırlı bol miktarda kazançlar dilerim

2 Beğeni

Kötü kararın sonucu tabi ki hoş olmuyor ve bizi olumsuz etkiliyor fakat sonucunuzu gördüğümüz zaman bundan pişman oluyoruz ve bizim için bir deneyim oluyor . Karar alırken ince ayrıntısına düşünmeli ve öyle hareket etmeliyiz .

2 Beğeni

Evet oluşturur. O büyük kararı göze aldığına göre gelecek büyük sonuçların da farkındadır bence.

2 Beğeni

elbette. insanı kararları bir yere getirir

2 Beğeni

Verdiğiniz karar hayatınızı etkileyecek kadar büyükse bu kararın olumsuz neticesini yaşamınız boyunca çekersiniz.

3 Beğeni

Örneğin yanlış bir meslek seçimi insanı hayatı boyunca mutsuz eder. Ya mutsuz olduğu yerde çalışır bir şekilde ya da farklı bir alana yönelmek zorunda kalır. O yüzden sadece meslek seçiminde değil her konuda kendimizi tanıyıp iyi kararlar vermeliyiz.

3 Beğeni

tabiki de verdiğiniz kötü karalar sizin hayatınızı büyük sorunlar oluşturur çünkü kararlarımız hayatımızı tamamen etkiler

3 Beğeni

Bu olay verilen kararlara göre değişir ancak elbet ola bilir bu yüzden düşünerek yapılmalı

3 Beğeni

Hayatınızda verdiğiniz tüm kararlar geleceğiniz adına önemlidir.Hele ki bu hayatınız için çok önem teşkil eden ince eleyip sık dokuyarak vermeniz gereken kararlar ise dikkatli ve doğru hareket etmek gerekir.Zira hayatımız seçimlerimiz den ibarettir.

3 Beğeni

adı üstünde kötü kararlar. Kötü kararlar elbette sorun oluşturur. Tabi bunun ne şekilde olduğu da mühim. Örnek veriyorum sevdiği kişiye kaçmış ise ve bundan ailesinin haberi yoksa çok büyük sorunlar oluşturabilir.

3 Beğeni

kararlar, hayatımızda en önemli yerlerden birine sahiptir. Karar almak önümüzdeki birçok olayı etkileyebilir. İyi kararlar almak gelecekteki hayatımızda birçok şeye güzel etkiler yaratmaya, güzel sonuçlar almaya vesile olurken; kötü kararlar da hayatımızda kötü olaylara, kötü ruh haline ve pişmanlığa sebep olabilir. Bu nedenle kötü sonuçlarla karşılaşmamızda büyük etkisi vardır.

3 Beğeni