Victoria’s Secret nedir? Victoria’s Secret'ın bu kadar bilinmesinin sebebi nedir?

Victoria’s Secret nedir? Victoria’s Secret’ın bu kadar bilinmesinin sebebi nedir?

Victoria’s Secret perakendeci Limited Brands şirketinin bir parçasıdır. Çıkardığı her ürünle kadınların ilgi odağı olan bir şirkettir. Her yıl düzenlediği ürün tanıtımı adı altındaki defilesi tüm dünyada seyredilmektedir. Dünyada yüzlerce mağazası vardır. Ağırlıklı olarak kadın iç çamaşırı, pijama, dış giyim, mayo, ayakkabı, parfüm, şampuan ve vücut losyonları gibi ve aynı zamanda güzellik ürünleri satışı vardır. Marka 1977 yılından bu yana dek ismini devamlı olarak gerek televizyon kanallarında, gerek show ve defilelerde ön plana çıkardığı için ve mankenleri dünyaca ünlü mankenler olduğu için çok meşhurdur. Neden bilmiyorum ama nedense Victoria’s Secret defileleri kadınlardan çok erkekler tarafından ilgi görmekte.

Dünyaca ünlü manken leri bir araya koyup adını duyurmuş iç giyim firması

Victoria Secret du yava ünlü bir kiyafet tasarımcısı olarak bilinir ve dünya modasına yön veren moda tasirimcisidir.
Dünyada büyük defileler düzenlerler ve çok ünlü mankenler ile büyük şovlar yaparlar bu yüzden bu kadar ün kazanmışlardır .

Victoria’s secret dünya geleni tanınan bir moda şirketidir. Bu şirkette bir çok üretim yapılmakta ve dünya geneli olarak satışa sunmaktadır. Özellikle bikini ,moya ve tekstilde oldukça ses getirmiştir. Aynı zamanda parfüm ve kozmetik ürünlerin üretimini de yapmaktadır. Yani bir çok sektörde bu şirketin ürünleri ile karşılaşabilirsiniz. Bu kadar ünlenmesinler mutlaka ürünlerinin kalitesi ve iyi bir pazarlama stratejisi olduğundan dolayı yollardır çizgisini bozmadan yoluna devam etmektedir.

dünyaca ünlü bir kozmetik markasıdır . kalitesinden ötürü isim yapmış bir markadır ve bilinen merkezi amerikadadır.

Dünyaca ünlü bir markadır. İç çamaşırı, vücut losyonu, parfüm, spor kıyafetleri, gecelik gibi şeyleri satar. Dünyaca ünlü birçok manken defilesinde yer almıştır. Adriana Lima, Candice Swanepoel, Barbara Palvin, Miranda Kerr, Alessandra Ambrossio gibi birçok manken senelerce bu markanın defilelerinde boy göstermiştir.

Victoria’s Secret kelime anlamı olarak victorya’nın sırrı veya mahremi anlamına gelir. Dünyaca ünlü bir iç giyim firmasıdır. Her yıl yaptığı ürün tanıtım ve defileleri modayı belirler.