WhatsApp dışındaki uygulamalar neler?

WhatsApp yakın zamanda yeni sözleşmesini duyurdu. WhatsApp'a alternatif olan uygulamalar neler ?

Elon mask signal diye bir uygulama duyurmuş, benimde epey ilgimi çekti.Mesenger kullanıyordum, ama whatsapp ile aynı sanırım, yinede insanın özel bilgilerine ihlal etmeleri hiç hoş değil.

Ben telegram kullanıyorum fena değil fakat alışmak biraz zaman alır gibi duruyor.

Çok haklısınız, kesinlikle göz atacağım çok teşekkür ederim yorumunuzdan dolayı :slight_smile:

Evet denemiştim arayüzü vesaire biraz zor ama güzel bir uygulama teşekkür ederim yorumunuz için.

Bip kullanılabilir hem bu sayede daha da geliştirilmiş olur. Türk mühendisler tarafından tasarlanmış olan bu uygulama en azından rağbet görmüş olur.

Telegram var wowap var bir araştırın isteseniz bunları

Bip uygulaması var, play storeden indirip kullanabilirsiniz, eğlenceli bir uygulama…

Telegram, Line, Signal, Bip gibi birçok uygulama var ancak güvenilirliği tabi ki de tartışılır.

Telegram uygulamasını bir dönem kullanmıştım. Whatsapp sözleşmesini kabul etmeyenler için bir alternatif olabilir

Bugünlerde çok fazla kişinin telegrama geçiş yaptığını gördüm ama güvenliliği hakkında pek bir bilgim yok.

Bugünlerde çok fazla kişinin telegrama geçiş yaptığını gördüm ama güvenliliği hakkında pek bir bilgim yok.

WhatsApp dışında Bugünlerde en çok popüler olan ve herkes tarafından indirilen bir uygulama var kullanışlı diyorlar. Telgram diye bir uygulamadır.

Denemek lazım çoğu kişi telegramı öneriyor sanırım bakacağım çok teşekkür ederim yorumunuz için.

Hiç duymamıştım türkiye’de üretilen bir uygulamanın adını bile bilmiyoruz çok kötü :frowning: en yakın zamanda inceleyeceğim çok teşekkür ederim yorumunuz için.

Signal, telegram gibi uygulamalar var. Biraz araştırılırsa daha çok ve güzel uygulamalar vardır. Hiç bulamassak sms kullanırız. Paketlerdeki sms leri bitiremiyorduk zaten :smiley:

benim bilgiğim telegram ve discort var ama whatsappın yeri ayrı bence ya .

Haha aynen SMS ler değerlenmiş olur canım o kadar paketlerden alıyoruz kenarda bekliyorlar zaten :rofl: çok teşekkür ederim bu değerli yorumunuz için.

BiP, Telegram, Dedi, Laf, Signal uygulamaları. Benim bildiklerim bunlar ama ne kadar güvenliler bilmem.

Evet bende sgnal indirdim çevreme de tavsiye ettim whatsapp kendi ayağına sıktı resmen aklı olan kullanmaz resmen