Whatsapp İnternetsiz nasıl kullanılır?

WhatsApp’ı internetsiz kullanmak mümkün mü?
WhatsApp İnternetsiz Nasıl Kullanılır?
">

1 Beğeni

Günümüzde pek çok alanda bilgi paylaşımı arttıkça yeni çözümler ve pratik uygulamalar da yaygınlaştı. Whatsapp’ın son güncelleme sürümünde ve sadece android telefonlarda geçerli olmak üzere whatsapp’ın internetsiz kullanılabilmesi mümkündür. Telefonunuzdan ayarlar, bağlantılar ve mobil ağlara girin. Erişim noktası adlarını seçin. Sağ üstteki ekleye basın. Ekleye bastıktan sonra boşluğu WhatsApp APN: internet Proxy: 127.0.0.01 Bağlantı noktası: 8080 şeklinde doldurun. Erişim noktası adlarından whatsapp’a tıklayın. Bu yolla faturanız daha az gelebilir, kullanışlı ve ekonomik bir yöntem olduğunu düşünüyorum.

internetsiz whasapp kullanılmaz diye düşünüyorum çünkü internet agına baglanma özelliği oldugundan dolayı internetsiz olmaz yada dns ayarları olur mu bilmem

Bu pek mümkün değil çünkü düzenli bir bilgi aktarımı yapılıyor bunun için de internet gerekiyor. Aynı zamanda konuşmak işi de internet üzerinden yapılıyor.

Internet olmadan WhatsApp uygulamasına girebilirsiniz, daha önce atılan mesajlara bakabilirsiniz, daha önce baktığınız durumlara da bakabilirsiniz. Ancak İnternet bağlantısı olmadan WhatsApp iletişime kullanılamaz, mesaj gönderilemez. görüntülü veya sesli arama yapılamaz. Internet olmadığı zamanlar internetsiz kullanmayı defalarca denemişim ayarlar bölümünde internete veya bir ağa bağlanmadan WhatsApp’ı kullanmak imkansızdır.

İnternetsiz kullamazsın ama internetin acikken gelen mesajlara bakmadiysan internetin yokken bunlara bakabilirsin ama internetsiz kullanilcagini sanmiyorum.

WhatsApp ı ne kadar uğraşsa da internetsiz kullanamazsın.Tabi internetin varken Whatsapp ta mesajları okuyamadın dersek. İnternetin yokken de görebilirsin.

Whatsapp internetsiz kullanılamaz. İnternet olmadan mobil uygulamasına girebilirsiniz. Herhangi bir işlem de gerçekleştirebilirsiniz ancak bu işlemlerin muhatapları tarafından görülebilmesi için internet bağlantısı gerekir. Whatsapp Web’e ise internet bağlantısı olmadan hiç girilmiyor.

Malesef ki böyle bir lüxumuz yok.İnternet olmadan internet içerikli hiç bir programı kullanamıyoruz.Sadece internetin varken gelen fakat okumamış olduğumuz mesajları internet yokken okuyabilirz

WhatsApp internet olmadan kullanılmaz ama bazı proxy adresleri ile oynayarak sistemi hackleyip kullananlar var.

Whatsapp için internet gerekir internetsiz bir şekilde mesajlara ve fotolara bakabilirsiniz onun dışında internetsiz kullanılmaz diye biliyorum.