Yabancı mini dizi önerileri

Severek izlediğiniz yabancı mini dizi önerileriniz nelerdir?

Yabancı dizilerin toplandığı bir platform olarak bilinen Netfilix te en yeni 10 dizi listesini oluşturacak olursak ;
1 . The Last Dance

• 2. The Breaking Bad
  • 3. Our Planet
  • 4. Sherlock
  • 5. Peaky Blinders
  • 6. Narcos ve Narcos Mexico
  • 7. Stranger Things
  • 8. Black Mirror
  • 9. Better Call Saul
  • 10. Bojack Horseman diyebiliriz . Bu liste sizlerin sevdiğiniz film türlerine göre değişiklik gösterebilir .
  • The pacific bnece muhteşem Tom Hanks çekti, sherlock holmes mini dizisi de çok iyi.

Önermek istediğim diziler şunlar:

• The Night Of’:Yeni tanıştığı bir kadını öldürmekle suçlanan Nasir’in sorgu ve yargılanma sürecinde yaşananları anlatıyor.
  • 'Unorthodox':Brooklyn’de yaşayan, Hasidik Yahudi cemaatinden olan Esther’in, herkesten ve her şeyden kaçıp Berlin’e gitme hikayesini anlatıyor.
  • 'Normal People':İki gencin lisede başlayıp üniversiteye uzanan bol sürprizli aşklarını anlatıyor.
  • 'The Queens Gambit':Soğuk Savaş döneminde geçen dizi, karakterimizin hem satranç kariyerine odaklaklanırken hem de ergenlikten yetişkinliğe geçiş dönemini de gösteriyor. ![image|320x320](https://sorhadi.net/uploads/default/original/1X/1610038909-523-the-queens.jpeg)">![image|320x320](https://sorhadi.net/uploads/default/original/1X/1610038909-523-the-queens.jpeg)
  • Büyük bir keyifle izlediğim dizi LUCİFER kesinlikle izlenmeli.
    Daha donra Dark izlenebilir.

Mini dizileri çok kişi sıralamış. Öyle madem ben de çok sevdiğim bir diziyi önereyim. İzleyenlerin affına sığınarak ve karşılaşıp da daha izleyememiş arkadaşlara cesaret verir umuduyla ; Bojack Horseman dizisini öneririm. Animasyon olması sizi yanıltmasın çok sıkı bir dizi ısrarla öneririm.

İzlediğim en iyi mini dizi The Queens Gambit’tir. Hem heyecanlı hem de sürükleyici bir dizi.

yabancı diziler

1 teen wolf

2 Unbeliavable

3 The Lost Room

4 War And Peace

5 Unorthodox

6 The Young Pope

bunların mini olduğunu düşünmüyorum :face_with_hand_over_mouth: ama ikisini de izledim teşekkür ederim önerileriniz için

şu sıra animasyon film/dizi ararken bu öneriyi duymak çok hoşuma gitti mutlaka bakacağım teşekkür ederim

bunların mini olduğunu düşünmüyorum :face_with_hand_over_mouth: ama ikisini de izledim teşekkür ederim önerileriniz için

Ben severek izlediğim için hemen bitti :smiley: Ondan bana kısa geldi demek ki :slight_smile:

Elite

Bence “Çernobil” ve “Black Mirror” herkesin mutlaka izlemesi gereken mini dizilerin başında geliyor.

Psycho But It’s Okay,Wendesday 3:30 PM, Modeo-Mother, Kill me heal me,

The empire diary, Preson break, Vikingler.

Tabula Rasa(9 Bölüm)
    Chernobyl(5 Bölüm)
    The Pacific (10 Bölüm)
    Taboo(10 Bölüm)
    11.22.63(8 Bölüm)

Sherlock kesinlikle mükemmel ötesi. Ben 2 kere izledim.

avengers en iyisidir

Mini dizi olarak 11.22.63 ü öneririm konusu ve oyuncular harika . Özellikle son bölüm bir efsane kesinlikle izlemelisin.