Yabancı rock müzikte başarılı bulduğunuz isimler kimlerdir?

Yabancı rock müzikte, dinlediğiniz müzik grupları kimdir? Neden dinliyorsunuz ve hangi şarkılarını dinliyorsunuz?

Yabancı rock müziği herkes sevmez. Ben de sevmeyen kişilerin arasındayım. Yabancı rock müziği sevmediğim gibi Türkçe rock müziğini de sevmiyorum.

Türkçe rock müziğini çok severim ama daha önce hiç yabancı rock müziği dinlemedim.

Nirvana, Ac/Dc, Guns N’Roses, Pink Floyd, Muse, Seether, Placebo vs.

Yabancı müzik dinlemediğin için hiçbir rock müzik şarkıcısı da bilmiyorum.

Yabancı rock pek dinlemem ama Türklerde her sanatçıyı dinlerim .

Linkin Park severim ben,özellikle çocukluğumda çok dinlerdim.Chester öldükten sonra çok üzüldüm,çok başarılı bir gruptu

Pink Floyd, The Rolling Stones, Kurt Cobain, Led Zeppelin, Elvis Presley, Chris Isaak…

Yabancı müzik dinlemeyi sevmiyorum ben. Genelde türkçe dinlediğimden dolayı bir fikrim yok.

Yabancı rock ne ya Türk rock sanatçıları gayet hoş iken.

Yabancı müzik pek dinlemem fakat Elvis Presley fena değildir.

Rock müzik dinlemiyorum ama önerebileceğim tek isim Şebnem Ferah

Yabancı Rock demesekte Folk/Senfonik metal dinleyicisiyim.
Therion-sodom gomorah
Haggard-her mannelig
Danheim-berserker
Sevdiğim gruplar/parçalar arasındadır.

Benim yabancı rock müzik dönemim Linkin Park, Evanescence nam-ı diğer Amy Lee, Hypnogaja (Here comes the rain again), Seether ile başlamış ve bitmiştir. Bunların üzerine daha rock dinlemedim ya da bu konuda kriterlerim sanırım çok yüksek. Özellikle George Michael’in Careless whisper adlı efsane parçasını Seether’den hala dinler ve büyük bir zevk alırım.

Pink Floy dinliyorum. Takıyorum kulaklığımı Son ses stres atıyorum.

Ben eskilerdeyim hala. İron Maiden, Nirvana, Tool, Guns n roses, The Beatless vs…

Pink ve genel olarak metellica dinlerdim lise zamanın da.