Yakın arkadaşınız nikahı var nikah şahidi olacaksınız ne giyerdiniz?

Yakın arkadaşınız nikahı var ve nikah şahidisiniz ne giyerdiniz ?

Siyah güzel bir takım elbise giyer üzerine papyon takıp. parlak klasik bir ayakkabı giyerdim.

Güzel bir takım elbise giyerim. Saç ve sakal kombinasyonuma dikkat ederim ve nikahına gider şahitlik yaparım arkadaşıma. Şık olmak ve özenli olmak gerekir sonuçta.

şık olmak gerekirse smokin rahat istersem spor yani

Arkadaşımın düğününe elimden geldiğince şık olurum sonuçta 1 kere evleniyor ve bir kere onun nikah şahidi olacağım.

Kesinlikle jilet gibi olurdum. Siyah takım elbise giyerdim.

böyle birşey olsa aylar öncesinden başlarım ne giysem diye düşünmeye vücuda oturan soft renklerde yada siyah veya hoş bir kırmızı tonunda diz kapaklarında boyu olan birazda sırt dekoltesi olan bir kıyafet tercih ederdim

Güzel bir elbise giyerdim ama uzun bir elbise tercih ederdim. Renk olarakta siyah ya da mavi rengi tercih ederdim.

Güzel bir takım elbise giyerdim , şık olmak gerek.

Siyah ve üzerime yakışan resmi bir kıyafet giyerdim.

takım elbise gömlek pantolon gravat güzel bir parfüm ayriyetten gömlege bi tane gözlük

Erkek olarak fazla bir alternatif yok, genelde siyah takım giyerdim, bir tek kravatım eşimin elbisesi ile aynı renk olurdu.

Takım elbise giyerdim.Başka bir şeye gerek kalmazdı.

Nikah şahidi olsaydım Takım elbise giyerdim…

siyah diz altında etek giyerdim ve gömlek giyerdim beyaz siyah ayakkabı ve sıyah ceket

ozenirim gayet sik giyinirim sonucta en yakin arkadasim

temiz giyinirdim illa takım yada smokin giymeme gerek yok :grinning: saç ve sakal kombini önemli olurdu ve özen gösterirdim :smile:

Takım elbise Yarın Tabii ki de takmıyorum sen daha iyisini düşünemiyorum

smokin ya da spor şeyler tercih ederim ortama bağlı.

Nikah şahidi oldum ama abartmadim sade giyindim . Pantolon şık bir bluz ve topuklu ayakkabı . Abartipta gelinin önüne geçmeyi istemem .