Yanan araçtan 2 kişinin cesedi çıktı!

Kadıköy’de saat 20.00 sularında yaşanan olayda; sokaktaki bir otomobilin yandığını fark eden kişiler, itfaiyeye çağrıda bulundu. Ardından olay yerine ihbar üzerine itfaiye ve polis ekipleri ulaştı. Yanan araca itfaiye ekipleri tarafından müdahale edildi.

Neden oldu acaba. Keşke önlem alınsaymış…

1 Beğeni

Bu virüsten sonra gerek bu kaza olayları gerekse bu cinayet olayları artmaya başladı bu olay çok üzücü allah ailesine ve sevenlerine sabır versin.

Allah aylesine sabır versın

Çok üzücü bir durum keşke zamanında fark edilip kurtarılsaydılar. Allah rahmet etsin.

Üzüldüm gerçekten Allah ailelerine sabır versin , mekanları cennet olsun :frowning: :frowning:

çok üzücü gerçekten cana geleceğine mala gelsin ama mal da canın yongasıdır…

İhmal mi yoksa başka biri mi sebep oldu acaba ? Bilemeyiz.Yazık giden canlara.

Bu kadar işlek bir yerde böyle bir kazanın yaşanması akıl alır gibi değil gerçekten. İnsanlar yangında ölene kadar çoktan müdahale edilmiş olması gerekirdi. Kaza süsü verilerek cinayetin üstü örtülmeye çalışılmış olabilir.

acaba neden yandı.Birileri bir şey mi yapmak istedi.Bu gibi durumlar çok arttı son zamanlarda.

Her gün böyle kötü haberler duyuyoruz acaba bu sefer ne oldu neden böyle bir şey yaptılar insanlık nereye gidiyor anlamıyorum. Umarım bunu yapan kişiler cezalarını çeker.

1 Beğeni

şimdi içeride iki kişi varsa bu aracın kapıları kilitliydi. çünkü her türlü kalkıp o araçtan çıkarlardı. onları birileri kilitlemiş olabilir. sonrada ateşe verilmiştir. ilk olarak aklıma bu geldi. tabi farklı şeylerde olabilir ama kesinlikle önlem alınması gerekir. yanarak ölmek çok kötü cidden. ailesine sabırlar diliyorum. Allah rahmet eylesin.

Enteresan, Allah ailelerine sabırlar ihsan etsin, zor sıkıntılı işler. Allah yardımcıları olsun.

cok yazik ya nasil cabucak yardim etmezler bence bizim itfayicelerde hata olay yerine erken gitmeleri lazim

1 Beğeni

Yangından ölmek ne kadar acı bir durum. Düşündükçe kötü oluyorum. Allah sabır versin

Acaba doğal bir ölüm mü yoksa öldürülen kişilerle ilgili delileri mi yok ettiler. Şu zamanda insanın aklına herşey geliyor valla.

1 Beğeni

Allah rahmet eylesin mekanları cennet olur inşaallah. Umarım cinayet değildir.

Kesinlikle cinayet arkadaşlar. Doğal ölüm olma ihtimali sadece araç hareket halindeyken kaza yaparsa öyle yanarsa olur. Duran araçta yangın çıkacak iki kişi olacak içinde. Muhtemelen öldürüldüler ve cesetler tanınmasın diye de yakıldılar. Umarım katil kimse bulunmuştur.

5 Beğeni

Allah rahmet eylesin. Umarım cinayet değildir. Fakat olsa da pek şaşırmam malum Türkiye de yaşıyoruz. Ama duran bir aracın bu denli yanıp iki kişinin hayatından edinmesi büyük soru işareti :frowning:

5 Beğeni

Üzücü bir durum olmuş Allah geride kalanlara sabır versin, korkunç bir durum

4 Beğeni

En kötü ölüm yanarak ölmek olmalı. canlı canlı acı çekmek en kötüsü. çok üzücü bir durum. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun . Geride kalanlara sabır diliyorum.

4 Beğeni