Yanlış yaptığını bile bile yapmaya devam edilmeli mi?

Yanlış yaptığını bildiğin halde yapmaya devam eder misin?

İlk yapılan yanlış hatadır. İkinci kez yapılan aynı yanlış bu sefer hata değil seçimdir.

Bence yanlış yapıldığının farkına varıldığında yanlışı düzeltmeye çabalamalı insan. Yanlışın neresinden dönülse kardır. Yanlış yaptığımı bildiğim halde yapmaya devam etmem.

üste yaptığında bilinçli bir tercihtir. Bence durabiliyorsan dur. İşin sonu hayırlı olmaz. Başına daha büyük bir bela alabilirsin. Dikkat et.

Yanlış yaptığını bildiği halde yapmaya devam etmek freni boşalan arabayla hız yapmaya benzer çünkü 2sinin sonucu da kötüdür .

Yanlış yaptığını bildiği halde yapmaya devam etmek freni boşalan arabayla hız yapmaya benzer çünkü 2sinin sonucu da kötüdür .

Yanlış yaptığını bildiğin halde yapmaya devam etmek freni boşalan arabayla hız yapmaya benzer 2’sini sonucu da kötüye çıkar .

Asla edilmemeli zararın neresinden dönülürse kardır. Bile bile üstüne gidilmemeli.

Malesef öyle yüzsüzler var öylelerine hiç yaklaşma bunlar hatalarını asla kabul etmez hep kendilerini haklı görürler bunlar toplum ahlakını bozan kişilerdir.

Yanlış yaptığını bile bile yapmaya devam etmemek lazım çünkü yanlışlarından ders alıp doğruları yapman gerekir.

Kesinlikle yapılmaz Hatanın iki çeşidi vardır bir bilmeyerek yapılan hata ikinci isteyerek yapılan hata

Yanlış yaptığını bile bile o yanlışa asla devam edilmemelidir. Çünkü yanlış ikiye ayrılır. bilerek yapılan var. Bilmeyerek yapılan var, Bilmediğin bir yanlış yaptığınız zaman. Aklın başına geldiğinde o yanlıştan dönersiniz, fakat bile bile yanlışları yapmak kişiye çok zarar verir.

Yaptığım yanlış benden başka birine zarar vermiyorsa ve ben o yanlışı yapmayı seviyorsam devam edebilirim.

Yanlış yaptığını biliyorsan neden devam ediyorsun? Adı üstünde yani YANLIŞ. Hadi kararsız denilse anlarım da yanlışsa neden devam edilsin ki?

Farkında olmadan yapılan yanlışa bir şey diyemem ancak bile bile yanlışta ısrar etmek ahmaklıktır bana göre

İnsan bile isteye hata yapmaz, her hata bir tecrübe deneyim gerektirir. Hata yaptığınızı düşündüğünüz durumu yapmaya devam ediyorsanız tam anlamıyla farkında değilsinizdir.

Size yanlış gelen bir şeye neden devam edersin ki. Yanlış yaptığını bile bile devam ediyorsan bu hata değil tercihtir artık.

Yaptığım şey kime göre yanlış,kime göre doğru,belki toplumun yanlış bildiği bir şey ilerde doğru çıkacak,kimse bilemez,o yüzden yaptığım şey mantığa uyuyorsa yani saçma değilse ve tutarlıysa yapmaya devam ederim.

Yanlış yaptığını bile bile devam etmek çok saçmadır ve sonunda zararı yine sen görürsün bence devam edilmemelidir. Cevap hayır.

Yanlış diye birşey yoktur bence. Her insanın kendi doğrusu vardır. Başkalarının doğrusunu bizim yanlışımız demek mutsuzluga sebep olur.