Yasaktan haberim var ama gidecek yerim yok diyen vatandaşa ceza

Yasaktan haberi olduğunu fakat gidecek yeri olmadığını belirten vatandaşa 3150 TL ceza kesildi.

">

Bu adam cezadan sonra bile gidip bir parkta oturacak gidecek yerim yok diyorsa başka birşey beklenmemeli.

Beyanının doğru ya da yanlış olduğunu kimse bilemez. Allah yoklukla terbiye etmesin insanları. O memur da görevini yapmak zorunda. Ya adam çıkıp da polis ceza yazmadı diye sağda solda anlatırsa ne olacak?

Orada ki polisi kınıyorum. Yapılması gereken bu değil. Bu vatandaş şuan evsizlerin kaldığı spor kompleksi gibi yerlere götürülmesi gerek!

Gidecek yerim yok diyen adama bir de ceza yazıyorsunuz öyle mi? O adam ceza parasını nasıl ödesin? Çok üzgünüm.

Arkadaşlar adam diyorki kafamı sokacak biyerim yok bence normal olan şey devletin o adama yardım etmesi lazım ama biz ceza kesiyoruz.

Böyle yaparak insanlara vicdansızlık gösterisi yapmaktan başka bir şey yapmıyorlar . Düşene bir de onlar vuruyorlar …

polislerin görevi bu ama polis dediğin vicdanen hareket ederse bu adama kalacak bir yer aş ekmek vermeli kalacak yer bulmalı teşkilat olarak bence ama cezada kesmese iyiydi yazık adama.

Polisin de suçu var.Şimdi söyleyin bana. Bu ülkede gerçekten yoksulluk bitmiş mi ? Bakanımız öyle diyor çünkü.

Evsiz olan birine ne diye para kesilir ki zaten . Adamın gidecek yeri olsa giderdi. Yoksulluk artık suç olmuş.

Neden ceza kesiliyor ki. Adamın gidecek bir yeri olsa zaten bu soğuk havalarda dışarıda olmaz.

Gerçekten berbat bir ülkede yaşıyoruz. Yoksulluk tavan yapmış, adalet yerlerde, insanlar sapık, katil hepsi dışarda iğreniyorum buradan.

Ülkem adına utandım,ceza yerine bu kış soğuğunda kalacak yer ayarlamalıydılar.Belki de psikolojik sıkıntıları vardır.

Artık ülke de kime inanacağız bilemiyoruz, at izi it izine karıştı ayırmak imkansız. Polis görev yapmasa görev yapmadı olur, görev yapsa vicdansızlık olur.

gidicek yeri olmaması üzücü bir durum ama poliste görevini yapmak zorunda.Yine de bir yardımcı olmaları gerekirdi.

Yardım etmek zor geldi galiba, evsiz ve parasız adama neden ceza yazılır anlamıyorum.

yazıklar olsun tüü. inanmıyorum bu adamlara bile ceza kesiyorlar. şimdi o nasıl ödeyecek onu? polislere değil aslında sitemim. tamamen sisteme karşı. bu adamlar zaten daha öncede vardı. ne bekliyorsunuz? evsiz insanlar o kadar varken nereye sığınmalarını bekliyorsunuz anlamıyorum. nefret ediyorum düşüncesiz insanlardan. ne diyeyim ya çok üzüldüm ben. allah ona yardım etsin.

Ne denilebilir ki. Devletin böyle insanlar destek olması gerekmektedir.

gidecek kalacak yeri olmayan insana ceza kesmenin ne olayı var acaba resmen düşene bir tekme de devlet vuruyor

3150 değil 150 TL yazıyorum dedi polis. Ayrıca hatalarını da düzelttiler umarım bundan sonra hayatı daha güzel olur